34% івано-франківських виборців підтримує лідера виборчих перегонів 21 липня, – опитування

Автор: Вадим Войтик

01 Jul, 2019 14:45

34% івано-франківських виборців підтримує лідера виборчих перегонів 21 липня, – опитування

На замовлення штабу кандидата в народні депутати Оксани Савчук «Галицька соціологічна група» провела опитування виборців 83 округу.

Читайте також: На Франківщині пояснили різкий спалах "ковіду" встановленням рекорду з виконання колядки

Згідно результатів опитування, проведеного соціологічною групою протягом 24-27 червня 2019 року, лідерами електоральних настроїв іванофранківців є партія ВО «Свобода» та Оксана Савчук.

26% опитаних заявили про свою підтримку політичної партії ВО «Свобода», 24 % готові підтримати новостворену партію «Слуга народу», 16% – партію «Голос», 11% – партію «Європейська солідарність», 4% – партію «Самопоміч», 3% – «Батьківщина», 3% – «Сила і честь», 2% – «Громадянська позиція». Також по 1% у політичний партій «УКРОП», «Опозиційний блок», «Опозиційна платформа «За життя» та у Радикальної партії Олега Ляшка. 6% опитаних заявили, що їм важко визначитись, а 1% заявив, що не підтримуватиме жодну із партій.

Серед висунутих кандидатів по 83 мажоритарному округу найбільшу підтримку має Оксана Савчук, за неї готові проголосувати 38% опитаних респондентів. 25% готові підтримати діючого народного депутата Олександра Шевченка. 7% опитаних готові проголосувати за Галину Баранкевич, 5% – за Андрія Сторожука, 4% – за Олексія Петечела, 3% – за Івана Гарасимка. По 1% підтримки у Андріана Волгіна та Володимира Тітова. 13% респондентів не визначились зі своїм кандидатом, 3% заявили, що не голосуватимуть за жодного.

Аудиторія: населення міста Івано-Франківська від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком та статтю. Вибіркова сукупність: 900 респондентів.

Метод опитування – особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності – не більше 2,2%. Терміни проведення дослідження – 24-27 червня 2019 р.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry