37 учасників АТО отримуватимуть стипендію голови ОДА і облради

Автор: Зелінська Таня

03 Жов, 2019 09:13

37 учасників АТО отримуватимуть стипендію голови ОДА і облради

Розпорядженням голів ОДА та облради 37-ми учасниками АТО призначено стипендію.

Уже третій рік поспіль учасникам Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил, які навчаються у закладах вищої освіти державної та комунальної форм власності за кошти фізичних осіб, призначається стипендія голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради, інформує “Галка” з посиланням на ОДА.

Розпорядженням обласної державної адміністрації та обласної ради від 26.09.2019 року № 480/548-р призначено стипендію 37-ми учасникам АТО/ООС з метою надання підтримки у здобутті вищої освіти.

Стипендія буде виплачуватися щомісячно у розмірі 1000 гривень до червня 2020 року. Найбільше одержувачів стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради здобувають вищу освіту у Навчально-науковому інституті заочного та дистанційного навчання Національної академії внутрішніх справ. Серед стипендіатів є студенти ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника», Івано-Франківського інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету, Івано-Франківського юридичного інституту Національного університету «Одеська юридична академія», Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України, Бурштинського енергетичного коледжу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

П’ять учасників АТО/ООС навчаються у закладах вищої освіти, які розташовані поза межами області, однак мають право на призначення стипендії голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...