39 прикарпатців задекларували мільйонні статки

Автор: Костинюк Олександр

27 May, 2021 18:04

Поділитись публікацією
39 прикарпатців задекларували мільйонні статки

За підсумками цьогорічної кампанії декларування доходів громадян, 39 мешканців Івано-Франківщини вказали у своїх деклараціях доходи понад один мільйон гривень.

Читайте також: Власники окремих заправок в області стверджують, що в день обслуговують від 3 до 7 автомобілів

У порівнянні з минулим роком їх стало на 5 більше. Про це під час пресконференції повідомила начальниця Головного управління ДПС в Івано-Франківській області Ірина Столярик, передає “Галка”.

“Зросла цьогоріч майже втричі й сума задекларованих ними доходів, а це 346,5 мільйонів гривень проти минулорічних 136 мільйонів гривень. Відповідно збільшилася в порівнянні з минулим роком більш як у 4 рази й очікувана сума податків та зборів, що мають надійти до бюджетів, та становить 29 мільйонів гривень”, – йдеться в повідомленні.

Найбільше мільйонерів, 16 громадян, проживає в Івано-Франківську, далі йдуть Калуш та Коломия – по 5 осіб на кожне місто.

Рекордну суму доходів, а це майже 80 мільйонів гривень, цьогоріч задекларував мешканець обласного центру та вже сплатив 2 мільйони гривень податку з доходів фізичних осіб. До 1 серпня цього року він має сплатити ще 5 мільйонів ПДФО та 1,2 мільйони військового збору.

Теги: