40 франківських патрульних скаржаться, що мили машини, але гроші за це йшли приватній фірмі. Керівництво каже – не заставляли (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

05 Лют, 2019 18:48

40 франківських патрульних скаржаться, що мили машини, але гроші за це йшли приватній фірмі. Керівництво каже – не заставляли (ВІДЕО)

Франківські поліціянти написали рапорт до Києва з проханням провести перевірку.

Читайте також: Марцінків спробує себе в ролі патрульного поліцейського?

Поліціянти випадково дізналися, що мити та чистити свої службові автомобілі мають на автосервісі, і ці послуги вже давно оплачує держава. Натомість, кажуть копи, що майже щоночі власноруч вимушені відмивати машини в боксі на території управління, інформує “Галка” з посиланням на ТСН.

“Ми всі якісь культурні люди і хочемо виїжджати в місто на нормальних чистих машинах”, – каже патрульний Назарій Кішак.

Кілька місяців тому патрульні дізналися, що мити службові автівки та навіть робити хімчистку салону вони можуть на сервісі. І за ці послуги вже заплатила держава.

Михайло Грицишин на службі від початку створення патрульної поліції. Запевняє, що жодного разу на автосервіс не їздив: “Коли ми прийшли на службу три роки тому, нам сказали мити машини. Без питань – миємо”.

Куди роками діваються гроші, передбачені на миття патрульних автомобілів, копи від свого керівництва, кажуть, відповіді так і не отримали. Так, 40 співробітників написали рапорт у Київ.

“Ми ж не у приватній фірмі працюємо, а у правоохоронних органах. І тут не повинно бути таке”, – каже патрульний Олександр Точенніков.

У рапорті співробітників – наклеп, запевняє головний поліцейський області. Тендер на обслуговування службових автомобілів проводили у столичному департаменті. Туди ж йдуть й усі звіти від приватного підприємця щодо виконання робіт.

Торік на мийку та хімчистку заклали близько 80 тисяч гривень. Тобто кожен екіпаж за державні гроші мав один раз на рік зробити хімчистку салону та 10 разів помити авто.

“Я не даю команди патрульним мити машини у нас на мийці. Вони туди їздять самостійно, за своїм бажанням. Бо підприємство, яке нас обслуговує, там один мийник, може бути людський фактор – мийник захворів”, – стверджує керівник патрульної поліції Івано-Франківської області Олег Костенко.

На паперах, чи дійсно обслуговував копів, приватний підприємець Володимир Тучак пояснити журналістам не захотів.

“Вас цікавить, а нас не цікавить. Я не знаю, як вам ще сказати. Просто можу з вами попрощатися”, – відповів він журналістам.

Департамент патрульної поліції відправив перевіряльників в Івано-Франківськ. Після цього місцеве керівництво знімати бокс, де копи самі миють машини, журналістам заборонило. Кажуть – це стратегічний об’єкт.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!