40 тисяч з міського бюджету отримала ФОП за ями, які на фото і відео копали чиновники

Автор: Вадим Войтик

04 Сер, 2022 13:21

Поділитись публікацією
40 тисяч з міського бюджету отримала ФОП за ями, які на фото і відео копали чиновники

В Івано-Франківську на День міста замість святкових заходів висадили 360 дерев. У мережі та ЗМІ є багато фото чиновників мерії з лопатами. Через два місяці ФОП Сочавська отримала за копання ям 40 тис. з міського бюджету. 

Відповідна інформація про транзакцію є на Єдиному порталі використання публічних коштів

Оплату в розмірі 39 985,26 грн. було здійснено 7 липня 2022 р. на підставі договору про підготовку місць для садіння дерев

«Вирішили посадити 360 дерев у різних місцях нашої громади. Плодові дерева, які символізують перемогу. Ми віримо в перемогу. А 360-ту річницю Івано-Франківська відсвяткуємо після нашої перемоги», – розповів тоді, тримаючи в руках лопату міський голова Руслан Марцінків.

Як писала “Галка”, ФОП Уляна Сочавська була виконавицею скандальної “клумби ЗСУ”. Вона регулярно отримує підряди для департаментів виконкому та пов’язується з одним із членів виконкому та колишнім депутатом міської та Верховної рад.  

Після публікацій “Галки” та спростувань Руслана Марцінківа на сайті закупівель Prozorro з’явилася інформація про припинення договору на виготовлення і оплату клумби.

“Сторони погодили розірвання договору № 116/22 від 17.06.2022р. за взаємною згодою (виконавець відмовився від оплати за надані послуги з метою підтримки бойового духу Збройних Сил України).”

Читайте також: У День міста у Франківську народилося дев'ятеро немовлят, батькам дадуть по п'ять тисяч гривень (ФОТО)