400 будівельників з Прикарпаття мають відбути на лінію фронту, аби будувати там оборонні споруди

Автор: Турій Роман

16 Apr, 2015 10:16

Поділитись публікацією
400 будівельників з Прикарпаття мають відбути на лінію фронту, аби будувати там оборонні споруди

Про це стало відомо під час засідання регіонального штабу з питань будівництва інженерних фортифікаційних споруд із метою зміцнення обороноздатності держави.

Читайте також: Олег Гончарук: сьогодні децентралізація в Україні фактично зупинилася

На нараді голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук повідомив, що прикарпатці мають зводити оборонні споруди у Костянтинівському районі Донецької області. Вчора представники Управління капітального будівництва ОДА області вже виїхали туди, аби оцінити масштаби робіт. До 15 травня споруди мають бути здані в експлуатацію. Всі роботи будуть виконуватися представниками Івано-Франківської області. Це — завдання від Президента Україна.

“Думаю, не будемо показувати пальцями один на одного, а чітко виконаємо зобов’язання. Прошу, аби наша робота була належно оцінена військовослужбовцями”, – сказав Гончарук.

Прикарпатці будуть вести роботи на першій та другій лінії оборони. Загальна кількість споруд — 12 об’єктів. Однак наразі влада області буде піклуватися, аби цивільні з Прикарпаття не вели роботи на першій лінії — готові допомогти будівельними матеріалами.
Кошти, необхідні для початку виконання робіт, а це 8 млн 816 грн – є. Відповідальним за цей проект призначений заступник голови ОДА Володимир Кушнір.

“Є вже затверджений проект — це окопи та бетонні конструкції захисні”, – повідомив Володимир Кушнір.

Як повідомив Кушнір “Галці”, наразі згідно проекту, на ці роботи мали б бути залучені 400 осіб. Хоче не виключено, що їх туди поїде менше. Також ОДА ініціює, аби цивільним будівельникам був присвоєний статус особи, яка виконувала завдання у зоні АТО.

Розпорядником коштів буде УКБ ОДА, яке визначить генпідрядника. Правоохоронці будуть вести контроль щодо прозорості вибору підрядника.