400 енергетиків Бурштинської ТЕС вийшли з 68-денної вахти

Автор: Застава Максим

23 Тра, 2020 13:15

400 енергетиків Бурштинської ТЕС вийшли з 68-денної вахти

На ДТЕК Бурштинська ТЕС завершився ізольований режим роботи. З найтривалішої вахти, яка продовжувалася 68 діб, 22 травня вийшли понад 400 енергетиків.

Про це повідомляє пресслужба теплоелектростанції.

«Понад два місяці енергетики ДТЕК Бурштинської ТЕС працювали в умовах повної ізоляції. Весь цей період люди працювали, жили й відпочивали на території ТЕС. Енергетичні підприємства вперше опинились в таких нестандартних умовах. Але ми гідно впорались з цим випробуванням. Я вдячний кожному співробітнику Бурштинської ТЕС за відповідальність та відданість своїй професії, а також кожній родині, яка відпустила чоловіка, дружину, сина чи доньку на цей енергетичний фронт. Цей нелегкий виклик вони прийняли заради нашого з вами добробуту. За цей період станція виробила 690 млн кВт-г електроенергії, а це – світло та тепло в домівках та закладах попри пандемію та енергетичну, і економічну кризу в країні», – говорить директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Валерій Хом’яков.

Попри вихід з ізоляції, на всіх підприємствах ДТЕК Енерго та на ДТЕК Бурштинській ТЕС зокрема, триває строгий контроль за станом здоров’я співробітників з дотриманням всіх рекомендованих МОЗ карантинних заходів.

На територіях ТЕС введено нові правила безпеки. Всім співробітникам енергетичних підприємств необхідно використовувати додаткові засоби індивідуального захисту: рукавички, маски або лицьові щитки. До закінчення карантину компанія організовує візуальний контроль і вимірювання температури на прохідних і на робочих місцях. Триває посилений режим прибирання та дезінфекції приміщень і транспортних засобів, постійно чергують лікарі та медичний персонал. Компанія регулярно інформує співробітників про правила особистої гігієни та інших запобіжних заходів.

Майже 2000 енергетиків ТЕС і ТЕЦ компанії працювали в умовах повної ізоляції з 20 березня. За рішенням уряду з 11 травня в Україні ослаблений карантин. У зв’язку з цим в ДТЕК Енерго було прийнято рішення з 13 травня завершити спеціальний режим роботи для семи з дев’яти своїх електростанцій. Для Бурштинської та Добротвірської ТЕС ізольований режим роботи тривав до 22 травня. Це було пов’язано з тим, що в даних регіонах рівень захворюваності на коронавірус залишався стабільно високим.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...