45 прикарпатців відправилися на контрактну службу до війська (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

12 Feb, 2016 11:01

Поділитись публікацією
45 прикарпатців відправилися на контрактну службу до війська (ФОТО)

В Івано-Франківську 12 лютого відбулося урочисте відправлення прикарпатців, які першими зголосилися на контрактну службу в армії.

Читайте також: Прикарпатці вперше в Західній Україні провели унікальну операцію на серці (ФОТО)

Як повідомив Олександр Музиченко, в. о. обласного комісара, цього дня на навчання поїдуть 45 мешканців Прикарпаття. Дванадцятеро з них уже були в АТО, 29 – мали досвід військової служби. А решта -вперше опановуватимуть ази військової справи. Залежно від досвіду, їхній вишкіл триватиме до двох місяців.

Навчатимуться прикарпатці в Академії сухопутних військ  у Старичеві Львівської області. Здобуватимуть спеціальності стрільців, гранатометників, водіїв, механіків. Потім їх направлять у військові частини.

“Як вам відомо, рядовий після підписання контракту отримує до семи тисяч гривень зарплати і має право вступати на навчання до вищих навчальних закладів, здобувати військове звання”, – зазначив  комісар.

Він висловив сподівання, що контрактники з Прикарпаття продовжать службу в 10-тій бригаді, нещодавно сформованій на теренах Івано-Франківської області.

На урочистостях, крім працівників військового комісаріату, були  представники міського й обласного керівництва, церковнослужителі різних конфесій. Всі говорили про надію на те, що контрактна служба дозволить створити справді професійну українську армію.

Побажав успіхів військовослужбовцям також генерал-майор з Прикарпаття Микола Петрушенко: “Мені приємно, що ви вирішили піти на контрактну службу. Нарешті Україна матиме професійні Збройні сили, які дадуть відсіч будь-якому ворогу”.

“Я був в Івано-Франківській Самообороні під час Майдану, далі був добровольцем 128-ої бригади, а тепер вирішив підписати контракт. Надіюся, що ми всі пройдемо перевірку і повернемося додому живі-здорові”, – сказав один із військових Андрій Борисюк.