5 критеріїв, за якими обирати надійне агентство нерухомості

Автор: Турій Роман

21 Sep, 2018 21:21

Поділитись публікацією
5 критеріїв, за якими обирати надійне агентство нерухомості

Зараз ринок нерухомості Івано-Франківська стрімко розвивається і при купівлі чи продажу нерухомості обов’язково виникає питання вибору надійного ріелторського агентства.

 За якими критеріями обирати, щоб уникнути всіх «підводних каменів»  розповів івано-франківський ріелтор з багаторічним досвідом – Віктор Фурдіяка.

Отже, при виборі агентства нерухомості керуйтесь кількома простими пунктами:

  1. Досвід роботи агентства. Чим довше працює агентство на ринку нерухомості, тим воно надійніше. Тільки роки плідної праці можуть принести ріелторській компанії потрібні зв’язки і напрацьовану інформаційну базу.

  1. Ліцензія ріелтора. Раджу ознайомитися з документами агентства, і перевірити всі необхідні сертифікати і ліцензії. Звернути увагу, чи беруть працівники участь в спеціалізованих курсах, семінарах з нерухомості.

  1. Відгуки і рекомендації. Раджу довіряти відгукам лиш тих людей, яким ви довіряєте. Не покладайтеся на  занадто доброзичливі відгуки в інтернеті, особливо якщо вони розміщені на особистому сайті ріелтора і не містять конкретних фактів і контактних даних.

  1. Офіс. Зверніть увагу на розташування, зовнішній вигляд офісу, чи довго він знаходиться за даною адресою.

  1. Рівень особистої сумісності та прихильності. З ріелтором ви будете тісно співпрацювати, тому спілкування з цією людиною має бути комфортним і спокійним.

«І пам’ятайте, правильно надана послуга – це коли ви розлучаєтеся з великою сумою комісійних без жалю, з вдячністю до цього професіонала, пишете йому відгук і починаєте рекомендувати його своїм друзям», – наголошує Віктор Фурдіяка.

 42228901_494413931037729_3542283850858102784_n