50-ть бронежилетів для солдат батальйону територіальної оборони області надійшли по лінії міністерства оборони – Павлюк

Автор: Турій Роман

20 Jun, 2014 17:00

Поділитись публікацією
50-ть бронежилетів для солдат батальйону територіальної оборони області надійшли по лінії міністерства оборони – Павлюк

Передали представники Івано-Франківського обласного військового комісаріату особовому складу «Прикарпатського» батальйону територіальної оборони

Читайте також: Чаї, кераміка та ліжники: як підприємці прифронтових областей знайомилися з локальними ремеслами Прикарпаття (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Всі ці бронежилети надійшли до нас по лінії Міністерства оборони України, – наголосив Івано-Франківський обласний військовий комісар полковник Ігор Павлюк. – Вони були закуплені за державний кошт, і надані нашим бійцям з 5-го батальйону територіальної оборони, що був сформований в нашій області.

Крім цього офіцер наголосив, що всі ці бронежилети мають високий ступень захисту – четвертий. Також всі ці спецзасоби захисту пройшли відповідну сертифікацію у спеціальних службах Міністерства оборони України, що підтвердили їх надійність та безпеку для військовослужбовців. Вони витримують не лише попадання осколків від гранат та мін, але й захищають від кульового ураження більшості стрілецької зброї, яка знаходиться на озброєнні в російській армії, зокрема снайперської гвинтівки Драгунова (СВД), та більшості модифікацій автомата Калашникова.

Полковник Ігор Павлюк, також зазначив, що забезпечення військовослужбовців батальйону територіальної оборони всім необхідним, є пріоритетом. На сьогоднішній день солдати цієї частини забезпеченні вже двома комплектами одностроїв, спальними мішками, карематами, спеціальними наплічниками.  Крім цього, з підрозділом проведено низку польових навчань, під час яких військовослужбовці відновили свої навички в стрільбі з особистої зброї, провели злагодження підрозділів тощо. Крім цього з особовим складом батальйону було проведено низку спеціальних занять з ведення служби на блокпостах, ведення протидії снайперам, організації життя в польовому таборі.

Підполковник Тарас Грень.

Західний регіональний

Медіа-центр Міністерства оборони України.

Теги: