59-річній прикарпатці, яка роками живе без грошей та благ цивілізації, нададуть соцдопомогу і спробують працевлаштувати

Автор: Застава Максим

05 May, 2020 21:10

59-річній прикарпатці, яка роками живе без грошей та благ цивілізації, нададуть соцдопомогу і спробують працевлаштувати

59-річній Олені Гавриляк із села Розтоки Косівського району, яка роками “виживає” без грошей, світла й газу, допоможуть оформити соцдопомогу та працевлаштуватися.

Читайте також: Президент Зеленський звільнив голову Косівської РДА

Про це повідомили на сайті Косівської райдержадміністрації.

4 травня до Олени Гавриляк навідалися соцпрацівники та посадовці Косівського району. На зустріч вирушили очільник району Петро Іванишин, сільський голова Розток Євген Данищук, Андрій Галичук – помічник від народного депутата України Володимира Тимофійчука та косівська волонтерка Юлія Таринська.

Метою поїздки було об’єктивне вивчення ситуації, у якій опинилася жінка для надання їй необхідної допомоги в межах чинного законодавства.

Зустріч розпочалася зі спілкування із головою та секретарем сільської ради. Як з’ясувалося в ході розмови, Олена Гавриляк є працездатною, рідних немає – є близькі родичі. Одна із них – двоюрідна сестра – була запрошена на зустріч. Зі слів родички, жінка потребує лише покращення фінансових умов, а саме надання соціальної допомоги, як малозабезпеченій сім’ї та житлової субсидії.

“Виїздом на місце було встановлено, що дана жителька справді потребує фінансової допомоги для покращення побутових умов та повного медичного обстеження і лікування. При спілкуванні з’ясувалося, що пані Олена в 2017 році зверталася в Розтоківську сільську раду для оформлення їй житлової субсидії. Більше вона до органу місцевого самоврядування жодного разу не зверталася. У 2018 році зверталася до Косівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з проханням допомогти їй в формуванні пакету документів для отримання одноразової допомоги від депутата районної ради. Допомогу не отримала, оскільки відмовилася надавати потрібні документи (паспортні дані та інше). Більше за допомогою Олена Степанівна до керівних структур району офіційно не зверталася”, – кажуть в РДА.

Підбиваючи підсумки зустрічі, голова районної державної адміністрації Петро Іванишин доручив директору районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віталію Андрусяку забезпечити здійснення соціального супроводу з метою надання комплексу соціальних послуг щодо вирішення ряду проблемних питань, які призвели до складних життєвих обставин.

З сільським головою Євгеном Михайловичем узгоджено ряд питань, що потребують вирішення даної ситуації відповідно до повноважень сільської ради: надання допомоги вищезгаданій громадянці у зборі потрібних документів для оформлення соціальної допомоги як малозабезпеченій сім’ї та оформлення житлової субсидії, допомоги по безробіттю (працевлаштування).

Матеріальну та фінансову допомогу на лікування запропонував народний депутат України Володимир Тимофійчук.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry