Шість інноваційних ІТ-проектів, які можуть змінити місто, презентували у Франківську (ФОТО)

Автор: Турій Роман

16 Лют, 2017 11:48

Поділитись публікацією
Шість інноваційних ІТ-проектів, які можуть змінити місто, презентували у Франківську (ФОТО)

16 лютого у залі “Нової енергії” відбувся Demo Day проектів, що 3 місяці проходили інкубаційну програму в Івано-Франківському 1991 Open Data Incubator.

Читайте також: Майже 500 порушень карантину виявили в кафе, магазинах і на ринках області за два тижні

У Франківську презентували 6 проектів, які пройшли інкубацію, інформує “Галка”. Це зокрема:

1. TrafficCounter – це додаток, який максимально спрощує розрахунки за комунальними платежами, а також дозволяє їх проводити з урахуванням наданих субсидій.

2. Муніципальний Дата-центр – це платформа для міст та територіальних громад по збору і використанню великих даних щодо мешканців, їх помешкань інфраструктури міста та комунальних послуг.

3. The НеroMeter – допомагає організувати збір інформації (даних) з відкритих джерел органів про діяльність того чи іншого представника влади.

4. eState-IF – онлайн-мапа майна, що може бути надане в оренду.

5. UrbanWorkout – сервіс, який дозволяє знайти найближче і найзручніше місце та компанію для заняття спортом.

6. Invest-Target – сервіс, що дозволяє аналізувати відкриті та публічні дані, “підсвічувати” неправомірні та корупційні зв’язки, які негативно впливають на будь-яку діяльність і регіоні.

“Всі проекти направлені на організацію життя суспільства на локальному рівні, направлені на розвиток економіки регіону. Як такого фінансування проектів немає, однак у нас є мережа партнерів, які вкладуть гроші у проект, який їм сподобається. Наше завдання – побудувати зв’язок між проектами і інвесторами. Стартапи від місяця до року повинні реалізуватися”, – зазначив співзасновник 1991 Open Data Incubator Віктор Гурський.

Наступний хакатон відбудеться 4 березня – на нього уже можна подавати заявку, інформує “Галка”.

Як відомо, інкубатор “1991” – некомерційний інкубатор, який допомагає незалежним ІТ-розробникам створити стартапи та сервіси, які будуть корисні українським громадянам, компаніям і держорганам. Програма фінансується в рамках програми децентралізації ДОБРЕ.

 “За рік діяльності Інкубатор допоміг запуститися 26 ІТ-сервісам на національному рівні, залучено більше 500 тисяч доларів інвестицій. Однак ми йдемо до того, щоб фінансування було не лише на національному рівні, а й на локальному. Наша мережа поширилася не лише у Франківську, а й у Києві, і у Дніпрі, і мережа буде лише розширюватися”, – розповів Віктор Гурський.

Теги: