60 провідних науковців зібрались у Франківську на Міжнародній математичній конференції (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

17 Жов, 2019 07:46

60 провідних науковців зібрались у Франківську на Міжнародній математичній конференції (ФОТО)

6 жовтня  в Івано-Франківську розпочала роботу Міжнародна наукова конференція “Нескінченновимірний аналіз і топологія”.

Такий науковий форум проводить Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника вже вдруге. Робота конференції триватиме до 20 жовтня, мова конференції – англійська.

“Сьогодні в Прикарпатському Національному Університеті Ім.В.Стефаника розпочалася Міжнародна наукова конференція. Дуже радий, що така конференція відбувається у нашому місті вже вдруге. Й що саме у нас зібралися 60 провідних науковців з Великобританії, Німеччини, Іспанії, Польщі, Туреччини, Китаю, Алжиру, України та інших. Й пишаємося, що наш Прикарпатський національний університет має таких впливових науковців, які можуть працювати над розвитком цього напрямку математики”, – написав у соціальній мережі Фейсбук міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Зазначимо, що згадана конференція є єдиною міжнародною матема­тичною конференцією такого масштабу в Івано-Франківській області. Серед учасників конференції є провідні українські та закордонні вчені, які очолюють всесвітньо відомі наукові школи у відповідних напрямках математики.

Тематика конференції відноситься до нових розділів математики, які в останні десятиріччя активно розвиваються у цілому світі.

Мета конференції – обмін науковою інформацією у галузі нескінчен­новимірного функціонального аналізу і топології, встановлення нових та поглиблення існуючих наукових зв’язків між українськими та зарубіжними математиками, участь Прикар­патського національного університету у спільних проєктах з провідними університетами світу.

Конференція має важливе значення для популяризації у світі Прикарпаття та Івано-Франківська зокрема, підвищення їхньої наукової, територіальної та інвести­ційної привабливості.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry