61% прикарпатців обов’язково візьмуть участь у місцевих виборах – опитування

Автор: Зелінська Таня

15 Вер, 2020 19:44

61% прикарпатців обов’язково візьмуть участь у місцевих виборах – опитування

Соціологічна група “Рейтинг” провела опитування про “Моніоринг місцевих виборів 2020: Івано-Франківська область”.

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» протягом 10-14 вересня серед мешканців Івано-Франківської області показали, що 30% опитаних часто слідкують за політичними новинами в Україні. 30% роблять це інколи, 23% – рідко і лише 16% – взагалі не цікавляться політикою. Політичними подіями в області часто цікавляться 23%, інколи – 29%, рідко – 29%, взагалі не цікавляться – 18%. Відносно вищий рівень інтересу до політичних новин спостерігається серед старшої категорії населення та мешканців обласного центру, інформує “Галка”.

61% відповіли, що обов’язково візьмуть участь у місцевих виборах, ще близько чверті вагаються чи брати участь, 14% – малоймовірно, що голосуватимуть. Мобілізація виборців вища серед старшого населення, жінок і мешканців Івано-Франківська.

Аудиторія: мешканці Івано-Франківської  області  від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю.    Вибіркова сукупність: 1200 респондентів (похибка не більше 2,8%). Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face).  Терміни проведення: 10-14 вересня 2020 р.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...