Ніколи не забудемо наших Героїв: турнір пам’яті пілота Степана Тарабалки провели в Івано-Франківську (ФОТО)

Автор: Турій Роман

07 Aug, 2022 17:30

Ніколи не забудемо наших Героїв: турнір пам’яті пілота Степана Тарабалки провели в Івано-Франківську (ФОТО)
Напередодні Дня Повітряних Сил Збройних Сил України в Івано-Франківську провели турнір з міні-футболу серед чоловічих команд пам’яті Героя України Степана Тарабалки. 
 
Турнір був організований Спілкою волонтерів Прикарпаття та органами місцевої влади. На турнірі також були присутні дружина та син загиблого захисника, крім того, взяли безпосередню участь у турнірі побратими Степана, які мали змогу підтримати його родину та зіграти у футбол з сином Героя, повідомляють на сторінці Повітряного командування “Захід” Повітряних Сил ЗС України.
 
За кубок переможця боролися шість команд: Івано-Франківська бригада тактичної авіації, Спілка волонтерів Прикарпаття, працівники міської ради, підрозділ Національної поліції (КОРД), управління внутрішньої безпеки та управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області, пише Галка.
Перемогу вибороли військовослужбовці Івано-Франківської бригади тактичної авіації, які у фіналі перемогли працівників міської ради з рахунком 4:1.
 
“Це була знатна перемога, адже військові боролися так, як боровся Степан за майбутнє нашої країни. Ми ніколи не забудемо наших Героїв, які віддали своє життя за свободу нашої країни! Ми обов’язково переможемо, за нами правда!”, – кажуть військові. 

Читайте також: Зеленський присвоїв звання Героя України пілоту винищувача з Франківщини. Посмертно

Теги:
Тарабалка