74 чоловіки та 10 жінок з Прикарпаття відправилися на військову службу за контрактом (ФОТО)

Автор: Турій Роман

16 Mar, 2016 09:51

Поділитись публікацією
74 чоловіки та 10 жінок з Прикарпаття відправилися на військову службу за контрактом (ФОТО)

У Івано-Франківському обласному військовому комісаріаті відбулась чергова відправка до навчальних центрів кандидатів на військову службу за контрактом.

84 прикарпатців було відібрано після ретельного професійно-психологічного відбору та медичного обстеження. Серед кандидатів 46 осіб раніше проходили військову, з них 15 брали участь у виконанні завдань в АТО, пише в мережі Фейсбук підполковник тарас грень.

Приємно те, що представниці чарівної половини людства не стають осторонь захисту Батьківщини. Цього разу 10 дівчат виявили бажання одягнути військові однострої. Вони будуть проходити службу там, де потрібна особлива уважність та уміння тривалий час бути сконцентрованим на ретельній роботі.

Особливістю цієї відправки стало те, що налаштувати майбутніх контрактників на військову службу прийшли психологи-волонтери центру психологічної допомоги учасникам АТО міста Івано-Франківська Наталія Чаплинська та Галина Герасимів.

“З початку року 136 мешканців Франківщини вже підписали контракт на військову службу, – розповів військовий комісар Івано-Франківського обласного військового комісаріату полковник Володимир Ярмошук. – І кількість бажаючих стає дедалі більше”.

Нагадаємо, що стати захисником Вітчизни стає дедалі легше. Для цього мешканцям Прикарпаття потрібнозвернутись до обласного військкомату за адресою місто Івано-Франківськ вулиця Довженка -21. Для уточнення інформації також можна зателефонувати на «гаряч лінію» за номером 0673406851.