77 тисяч масок, захисних щитків і костюмів отримало Прикарпаття (ФОТО)

Автор: Застава Максим

15 Тра, 2020 08:05

77 тисяч масок, захисних щитків і костюмів отримало Прикарпаття (ФОТО)

Івано-Франківська область отримала чергову допомогу від Офісу президента України, яку вже почали розподіляти між медзакладами.

Читайте також: На Прикарпатті на коронавірус захворіли 287 медиків. 163 - одужали

Про це повідомили на сайті Івано-Франківської облдержадміністрації.

«У черговій допомозі від Офісу Президента України поступило 77 тисяч покращених масок, а також захисні щитки, костюми й бахіли. Частину цього вантажу ми передали обласній клінічній інфекційній лікарні. Ми робимо усе можливе задля того, щоб зупинити розповсюдження цієї небезпечної хвороби та захистити наших лікарів», – зазначив голова облдержадміністрації Віталій Федорів.

Також Федорів зауважив, що чітке дотримання карантинних вимог збереже здоров’я прикарпатців. Підприємства, підприємці та ті, кому дозволено працювати у сьогоднішніх умовах поступового виходу із карантину, повинні максимально дотримувалися заходів захисту. Саме це допоможе надалі безпечно перейти до наступного кроку послаблення карантинних заходів.

«На Прикарпатті здійснюються заходи захисту від COVID-19 населених пунктів, закладів соціального напрямку та медичного персоналу. Обласна клінічна інфекційна лікарня – це основний фаховий заклад для лікування COVID-19, де лікуються найбільше пацієнтів із підтвердженим коронавірусом. Сюди спрямовані кошти з обласного бюджету для виплати заробітної плати медикам за березень, закупівлі антибіотиків, засобів індивідуального захисту», – додав посадовець.

Віталій Федорів поспілкувався з колективом закладу, проінформувавши про заходи, які здійснюються обласною владою задля підвищення якості умов праці для медичних послуг та новації в системі охорони здоров’я.

Своєю чергою головний лікар обласної клінічної інфекційної лікарні Роман Остяк висловив вдячність керівництву держави та області за систематичну допомогу щодо матеріально-технічного забезпечення закладу.

«Важливим є збереження здоров’я медперсоналу. Наш заклад черговий раз отримує необхідні засоби індивідуального захисту для медичних працівників від Офісу Президента України, які саме й призначені зберегти здоров’я працівників лікарні», – зазначив медик.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...