780 прикарпатські підприємства потрапили у річний список планових перевірок на 2019 рік

Автор: Вадим Войтик

19 Лис, 2018 11:39

780 прикарпатські підприємства потрапили у річний список планових перевірок на 2019 рік

Державна регуляторна служба України затвердила План здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, за яким передбачена планова перевірка майже восьми сотень прикарпатських суб’єктів господарювання.

Відповідний наказ від 15 листопада 2018 року розміщено на сайті ДРС.

У перелік потрапили франківске КП “Електроавтотранс“, яке перевірятиме Державна служба України з безпеки на транспорті та Державна екологічна інспекція України; ПрАТ “Івано-Франківськцемент“, яке перевірять на додержання законодавства у сферах залізничного транспорту, промислової безпеки,охорони праці, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, а також додержання законодавства у сфері рибного господарства і користування надрами.

Калуське ТОВ “Карпатинафтохім” перевірять на дотримання вимог законодавства та ліцензійних умов у сфері енергетики, залізничного транспорту та додержання законодавства у сферах використання та охорони земель. На “Прикарпаттяобленерго” запланована комплексна ревізія Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії.

Івано-Франківську дорожню службу” перевірять щодо техногенної та пожежної безпеки при будівництві багатоквартирних житлових будинків, а також за додержання ліцензійних умов при дорожньому будівництві. КП “Муніципальна варта” проконтролюють щодо додержання законодавства у сферах промислової безпеки, охорони праці.

ТОВ “Скорзонера” та його філію, франківський аеропорт, за високий ризик діяльності перевірятимуть на дотримання вимог природоохоронного законодавства

У списку також філії національних мереж “Епіцентр”, “ОККО” та “АТБ”, агрофірми, ПТУ, редакції газет та навіть музеї.

Перевірити, чи запланована перевірка вашого бізнесу можна за посиланням.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry