9 вересня прикарпатські газовики відзначають професійне свято (ФОТО)

Автор: Сидорчук Василь

09 Вер, 2018 13:15

Поділитись публікацією
9 вересня прикарпатські газовики відзначають професійне свято (ФОТО)

Сьогодні, 9 вересня фахівці ПАТ «Івано-Франківськгаз» відзначають День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Традиційно у другу неділю вересня усі газовики України святкують день обраної професії.

Читайте також: ПАТ "Івано-Франківськгаз" втрачає кваліфікованих працівників

Попри те, що свято офіційно встановлено лише 25 років тому, газова сфера на Прикарпатті зародилася значно раніше – 145 років тому. Майже півтора століття тому, 10 червня 1873 року, у Станіславові запрацював один з перших газових заводів в Україні. Тоді штат газовні налічував менше 10 працівників, сьогодні – понад 2200.
Розпочинав свою діяльність завод з освітлення вулиць світильним газом.

Про це у Фейсбук повідомила Галина Цап, інформує “Галка”.

Сьогодні «Івано-Франківськгаз» – це енергетична компанія, яка здійснює розподіл природного газу понад 400 тис. споживачам, обслуговує понад 15 тис. надземних та підземних газопроводів.

«Протягом усієї багатолітньої історії наша компанія успішно справляється з викликами часу та виконує поставлені перед нею завдання. Зараз, у зв‘язку реформуванням газового ринку, підприємство вийшло на новий рівень діяльності. Уже реалізовано низку інновацій в обслуговуванні споживачів та інформаційних технологій, автоматизації та стандартизації управлінських та виробничих процесів, спрямованих на покращення якості послуг. І попереду у нас ще чимало перемог та звершень», – зазначив у вітальному слові голова правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» Віталій Шульга.

З нагоди професійного свята, кращі газовики підприємства були відзначені грамотами Обласної державної адміністрації та ПАТ «Івано-Франківськгаз».

Окрім того, привітали колектив газорозподільної компанії і їх колеги – хор «Стожари».

Теги: