Як влада міста протягувала незаконний майданчик “Чебуреки” (ДОКУМЕНТИ)
11 Кві, 2016 13:57
Узаконена “за дорученням Тягнибока” (за твердженням Руслана Марцінківа) пивнуха-чебуречна на одній з центральних площ Івано-Франківська боролася за свою легалізацію з початку року. Про це йдеться в документах, які є в розпорядженні “Галки”.
Читайте також: Пільговики, яких обслуговує вкотре зупинена котельня на Індустріальній, отримають по 2 000 гривень, — Марцінків
Попередній дозвіл на встановлення літнього торгового майданчика площею – 70,0 кв.м. на вул. Дністровській,3 поруч кафе «Чебуреки» було надано суб’єкту господарської діяльності Дорожівському Р.Д. рішенням виконкому від 27 березня 2015 року.
Як йдеться в пункті 5 цього ж рішення, а також “Положенні про розміщення та порядок облаштування літніх торгових майданчиків в м.Івано-Франківську“, літній торговий майданчик функціонує до 01 листопада 2015 року.
Втім, і після завершення сезону майданчик продовжував торгувати пивом і чебуреками аж до 21 січня 2016 року, коли рішенням виконавчого комітету №53 його перевели в статус всесезонних. Втім, за кілька днів, виконком скасовує своє рішення і знову повертає незаконний статус наливайки.
Читайте також: “Мрак, жах і триндець”, – член міськвиконкому про площу на Дністровській (ФОТО+ВІДЕО), Міська влада намагалася боротися з незаконною торгівлею на Дністровській (ДОКУМЕНТИ)
Наприкінці лютого майданчик на короткий період перетворюється на “волонтерський центр”. Звідси урочисто відправили волонтерську допомогу на Схід у зону АТО.
До слова, раніше проводи волонтерів в АТО відбувалися від штабу Самооборони, що знаходиться на першому поверсі адмінбудинку на Грушевського, нині ж чомусь обрали нову локацію – незаконний літній майданчик на Дністровській. Виступив на події і власник майданчика, забудівник Роман Дорожівський.
Вже 3 березня виконком погодив умови мирової угоди між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради та підприємцем Дорожівським. Угода передбачала списання близько мільйона гривень заборгованості несумлінного підприємця.
На запити редакції “Галки” відповідні структури виконкому повідомляли, що у суб’єкта господарювання Дорожівського відсутнє погодження на розміщення будь-якого майданчика та ним не укладався договір на право тимчасового користування елементів благоустрою (тобто на відміну від інших підприємців майданчик розміщувався тривалий час без оплати до міського бюджету).
Втім, ні управління торгівлі, ні Департамент благоустрою так і не спромоглися за кілька місяців підготувати рішення про демонтаж незаконної круглорічної пивної. У підсумку, 8 квітня 2016 року виконком зі скандалом знову узаконив чебуречну. Головним мотивом стала підтримка Спілки добровольців АТО Прикарпаття та особисте клопотання Тягнибока.
Читайте також: Іванофранківці поділились в соцмережах враженнями від скандального засідання виконкому