Психолог: людина, яка збирає гроші на виборчу заставу нічим не хоче ризикувати
25 Кві, 2014 12:31
Зі світу по нитці – бідному сорочка. Так прокоментувала виданню www.galka.if.ua заклики політиків скинутися їм на заставу у ЦВК психолог Наталія Мухітдінова.
Читайте також: Обвинувачений у держзраді Руслан Коцаба зміг виїхати з України завдяки матері
За її словами, сьогодні модно просити в українців грошей на щось: на Майдан, на армію, на вибори. Люди сьогодні в тому стані, що вони хочуть робити добро, і цим успішно користаються.
«Правда, все ж краще допомагати точково, наприклад, конкретній людині», – відзначає Наталія Мухітдінова.
А от до ініціативи збирати гроші на виборчу заставу вона ставиться скептично.
«Насправді мова не йде про велику суму, це всього майже 15 тисяч гривень. Звідси виникає запитання, якщо майбутній кандидат такий розумний, що хоче йти в парламент, то чому такий бідний? Чи, наприклад, якщо він занадто молодий, щоби заробити гроші, то чи не варто якийсь час ще зачекати з походом в Раду», – відзначає психолог.
За її словами, люди, які просять гроші на вибори, грубо кажучи, не збираються нічим своїм ризикувати, навіть тими ж грошима.
«Якщо такий кандидат не переможе на виборах, то як він компенсує людям ті кошти, які в нього були вкладені. В цьому разі вони будуть глибоко розчаровані, не буде моральної сатисфакції», – говорить Наталія Мухітдінова.
Нагадаємо гроші на виборчу заставу збирали журналіст Руслан Коцаба та активіст Микола Гавриляк. Обом скинулись на заставу у ЦВК.