Презентацію науковця з Франківська на всеукраїнській конференції визнали найкращою
27 Тра, 2016 15:00
Нещодавно в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика відбулася всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених «Діяльність молодих вчених медиків: досягнення і перспективи розвитку».
У масштабному науковому заході асистент кафедри мікробіології, вірусології та імунології ІФНМУ Вікторія Засідко стала переможцем, інформують на сайті медуніверситету.
Конференція була присвячена Дню науки. В заході взяли участь більше 200 делегатів, 14 іноземців, 16 представників з різних медичних вищих навчальних закладів України. Відкрила конференцію проректор з наукової роботи НМАПО імені П. Л. Шупика професор Наталія Савичук. Привітавши присутніх, вона зауважила, що вже 39 років поспіль проводяться науково-практичні конференції молодих вчених в стінах академії. Зупинившись на значенні розвитку медичної науки в Україні, професор зазначила, що виховання науково-медичних кадрів є складовою нашого майбутнього та побажала успішної та натхненної праці всім присутнім.
В основній програмі захід був поділений на секції: перша – терапевтичний профіль; друга – хірургічний, фармацевтичний, стоматологічний профіль та фундаментальні науки; третя секція приймала англомовних доповідачів, зокрема іноземців.
За результатами конференції асистент кафедри мікробіології, вірусології та імунології ІФНМУ Вікторія Засідко стала переможцем і була нагороджена дипломом І ступеня за кращу презентацію.
Науковець розповіла про дослідження протимікробних та протигрибкових властивостей похідних тіазолідинів. Презентація стала результатом наукової роботи, над якою Вікторія Засідко працювала протягом року. «Основна мета мого дослідження – знайти серед похідних тіазолідинів найбільш активну сполуку, яка буде володіти протимікробними або ж протигрибковими властивостями з подальшим впровадженням у практичну медицину, а саме у фармацевтичну галузь», – пояснює Вікторія Засідко.
Всі учасники конференції були вражені дослідницькою роботою асистента кафедри ІФНМУ, адже йдеться про нові ефективні методи лікування.