Франківські таеквондисти вибороли 15 золотих медалей на всеукраїнському турнірі (ФОТОФАКТ)

Автор: Дубінець Вікторія

10 Кві, 2017 19:46

У суботу, 8 квітня, в місті Тернопіль відбувся Всеукраїнський турнір з таеквондо ІТФ.

Участь у змаганнях взяли понад 200 спортсменів із різних областей України. Змагання проходили на трьох майданчиках у двох видах змагань – особисті туль та спаринг.

Івано-Франківську область предстаили 26 спортсменів СК “Cobra” під керівництвом президента обласної та міської Федерації таеквондо ІТФ Івано-Франківська Олександра Дмитрува.

Франківські спортсмени вибороли 15 золотих, 14 срібних та 8 бронзових медалей та посіли друге загальнокомандне місце.

Абсолютним чемпіоном турніру став Адріан Дмитрув, який виборов “золото” по тулях, провівши шість поєдинків та “золото” у спарингу, провівши три поєдинки, інформує sport.if.ua.