Камери з парку Шевченка виводитимуть інформацію на сайт міськради онлайн
15 Тра, 2017 09:05
Директорка КП “Центр розвитку міста та рекреації” Руслана Василюк в інтерв’ю “Галці” розповіла, чи часто люди нищать комунальне майно та як із цим борються.
Читайте також: "Йому неодноразово робили зауваження", - у парку розповіли про власника собаки, що загриз лебедя (ОНОВЛЕНО, ФОТО)
“Зумисні пошкодження є. Це стосується, зокрема, поламаних сакур у парку Шевченка, які передали з резиденції посла Японії в Україні. На алеї ми встановили дві камери відеоспостереження. Плануємо і далі оснащувати парк камерами.
Зараз ми опрацьовуємо питання постійного електропостачання до відеокамер. До стовпів освітлення, які є в парку, електрика постачається лише у вечірній та нічний час доби. Як відомо, у місті діє програма “Безпечне місто”. Інформація зі встановлених камер передаватиметься в онлайн-режимі”, – розповіла директорка.
Однак Василюк зазначає, що не завжди люди нищать майно свідомо.
“Не завжди майно нищать хулігани. Деколи люди роблять це несвідомо. Наприклад, коли хочуть підійти сфотографуватися до дерев чи кущів та таким чином топчуть газон і нищать насадження. Але, у принципі, люди вже один одному роблять зауваження. Я це часто бачу, коли ходжу по території, спілкуюся з людьми.
Люди активно включаються, і думаю, що треба й далі щось робити, садити, не зважаючи на те, що часом лавки ламають, щось викрадають, ламають зелені насадження, чи крадуть квіти. Треба привчати людей, що у громадських місцях має бути культурно і красиво. З часом я думаю, що у нас усе буде гарно.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Людям необхідно повернути відчуття того, що у них є право на місто, – Руслана Василюк, директорка “Центру розвитку міста та рекреації”