18 червня 2017 року у Буковелі розпочала роботу четверта Літня Школа для управлінців в охороні здоров’я «Трансформація системи охорони здоров’я: Східна Європа 2017» з понад 80-ма учасниками з усієї України та спікерами з десяти країн світу.
Протягом тижня медичні працівники з рівних рівнів державної та приватної медицини, а також громадського сектора, будуть навчатися стратегії, економіки та менеджменту в охороні здоров’я.
Організаторами Літньої школи є Школа охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія», Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Швейцарський інститут тропічної медицини та громадського здоров’я. Як зазначив президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» Андрій Мелешевич «Літня школа є унікальним і дуже важливим освітнім майданчиком, заснованим на найкращих міжнародних практиках», інформує обласний Департамент Охорони Здоров’я з посиланням на прес-службу МОЗ України.
«Цього року Міністерство охорони здоров’я активно підтримує Літню школу, заступники Міністра беруть участь у сесіях та панельних дискусіях, а співробітники навчаються на секціях. Також, цього року у нас найбільша участь медичних сестер з різних регіонів України», – сказала на відкритті керівниця магістерської програми “Менеджмент в охороні здоров’я” Школи охорони здоров’я, докторка філософії Тетяна Степурко.
Заступник міністра охорони здоров’я України Олександр Лінчевський наголосив, що літня школа є платформою для професійного росту медичних працівників та менеджерів охорони здоров’я. І саме від цих людей найбільше залежить, якою буде медицина в Україні за кілька десятків років.
«Цього року конкурс на Літню школу склав більше 6-ти осіб на місце – це наш новий рекорд. Кожен, хто потрапив на Літню школу вже може пишатися своїми досягненнями, а тепер має можливість розвинути свій потенціал та досягати нових результатів», – сказала керівниця програми комунікації та розвитку, в.о. Керівника програми охорони здоров’я Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Анна Суходольська