Щоб забрати “живі” черги. У франківській поліклініці презентували електронну чергу (ФОТО)
05 Жов, 2017 11:06
5 жовтня в івано-франківській поліклініці номер 5 презентували електронну чергу.
Читайте також: Пільговики, яких обслуговує вкотре зупинена котельня на Індустріальній, отримають по 2 000 гривень, — Марцінків
Як вона працює, розповіла “Галці”головна лікарка Ольга Савчук. Відтепер пацієнти поліклініки зможуть зареєструватися на прийом самостійно в режимі онлайн на сайті МEDICS. Пацієнт отримає талончик зі вказаним часом прийому. Люди на конкретну годину будуть приходити до свого дільничного тарапевта, який призначатиме необхідні аналізи та даватиме направлення до вузьких спеціалістів. Перед тим, як йти до лікаря, слід підготуватися, прочитавши на сайті список речей, які слід принести.
До речі, після того, як записалися в системі, також треба перший і єдиний раз заповнити анкету пацієнта в поліклініці, отримати код.
“Це комплексна структура. Мають працювати лікарі і наші пацієнти. Ми вже не будемо 2 години сидіти у черзі, а одразу приходимо на конкретну годину. Уникнемо стресових ситуацій. Хочемо забрати живі черги”, – прокоментувала вона.
Оскільки пенсіонери не всі вміють користуватися Інтернетом, то записатися на прийом допоможе реєстратор. Їх у поліклініці є 3. Також пані Ольга вважає, що у медзакладах чудово працює “сарафанне радіо”, пацієнти одні одним розказуватимуть як працює система.
Всі дані пацієнта будуть в базі даних, які можна поглянути навіть вдома з допомогою індивідуального коду пацієнта. Постороння особа не зможе переглянути історію хвороби.
Випробував систему міський голова Руслан Марцінків. На його думку, важливо врегулювати черги у поліклініках та забезпечити комфорт франківцям. Тому підписали договір з МEDICS.
“Головне, щоб була якісна медична допомога. Надіємося, що всі заклади виконають зобов’язання. Думаю, все буде гаразд”, – додав він.
Начальниця міського управління охорони здоров’я Марія Бойко повідомила, що сьогодні систему впроваджують у всіх міських поліклініках та кількох інших медзакладах.
“Між пацієнтом і лікарем має бути укладена угода, пацієнт має підписати анкету”, – додала вона.
Раз на рік людина може відмовитися від одного лікаря і підписати угоду з іншим. Тож людей просять з’ясувати, за яким терапевтом і поліклінікою вони закріплені, інформує Галка.