Нічний радіомарафон про любов і секс влаштовують в Івано-Франківську

Автор: Людмила Баран

14 Лют, 2018 20:47

Поділитись публікацією
Нічний радіомарафон про любов і секс влаштовують в Івано-Франківську

Що таке любов, дружба, партнерство? Чому важливо не мати ілюзій про ідеальну любов й не мислити стереотипно про секс? Чому тема сексу часто є під табу, і як та навіщо про це говорити? Це і більше обговорять у нічному марафоні на Urban Space Radio «нуяктобісказати», який відбудеться із суботи на неділю.

Ефір стартує 17 лютого о 22.00 і триватиме чотири години.

Як пишуть організатори, цю тематичну програму формально можна прив’язати до Дня закоханих, але насправді питання, які обговорюватимуть, є невід’ємною і важливою складовою життя кожної людини і потребують відповідних знань, аби розуміти свою поведінку й поведінку інших, а також уміти грамотно, без вульгаризації і сорому, говорити на делікатні теми.

Тож визначальною у марафоні є інформативно-освітня складова: впродовж 4 годин ведучі — Анна Шийчук, психологиня і психотерапевтка, та Юрій Марченко, шеф-редактор онлайн-ресурсу «Платформа», — вестимуть відвертий діалог з експертами: це –  сексолог, правник, лікар, дитячий психолог тощо.

Гості розкажуть про різні наукові факти, аналізуватимуть особливості сприйняття, стереотипи, досвід, підходи українців щодо формування стосунків і їхніх складових, зокрема в коханні.

Це буде спроба показати й розкрити різні сторони міжособистісної взаємодії, а не запропонувати єдиноправильну версію.

Можна буде почути, наприклад, про те, що таке близькість як одна з базових потреб людини, що таке прийняття іншого, прив’язаність, зрада. А також, чому секс — більше, ніж фізіологічний чи націлений виключно на репродукцію процес. Чи існує сексуальна норма, чому про секс не говорять у школі, та як цю тему творчо осмислюють українські художники, письменники. Що таке партнерство і дружба. А ще, скажімо, цікаві юридичні моменти регулювання стосунків: громадянський шлюб, домашнє насильство, розлучення.

“Ці питання є актуальними завжди, тому що вони близькі серцю кожного, а, крім того, ми живемо у соціумі, який має складний бекґраунд. В українському контексті культура побутового спілкування на такі теми лише розвивається. Ми на такі теми не спілкуємося, тому що — ніяково, соромно, а навіть, якби й хотіли, то не знаємо як. Тим часом, якщо ми називаємо речі своїми словами, вони стають більш живі, близькі, — людина починає краще їх розуміти і вже не вважає це темою-табу”, – каже авторка і співведуча проекту Анна Шийчук.

Програма націлена на людей віком 21-35 років, що загалом є основною аудиторією Urban Space Radio, а також і на інші зацікавлені вікові категорії.

Упродовж марафону слухачі зможуть поставити запитання й дивитися відеострім ефіру на фейсбук-сторінці Urban Space Radio. А вже зараз там також можна стежити за оновленням інформації про проект.

Подкаст ефіру, як і традиційно записи всіх передач Urban Space Radio, згодом можна буде знайти на Mixсloud.