Прикарпатські баскетболістки перемогли харківський “Інваспорт”

Автор: Костинюк Олександр

06 Кві, 2018 12:33

Жіночий баскетбольний клуб “Франківськ-ПНУ” повів у чвертьфінальній серії плей-офф проти харківського “Інваспорту”, інформує “Sport.if.ua”.

Харків’янки серйозно опиралися лише у першій чверті, яку підопічні Юрія Процюка виграли зі скромною різницею в “+5” – 27:22.

Надалі клас “Франківська” дався взнаки, тому скромна перевага доволі швидко переросла у розгромну. Фінальна сирена зафіксувала перемогу з рахунком 105:63 на користь господарок паркету.

Найрезультативнішою у матчі стала Христина Філевич, що оформила тріпл-дабл – 44 очки, 16 підбирань та 10 результативних передач.

Таким чином, у серії до двох перемог наразі рахунок 1:0 на користь “Франківська-ПНУ”.

Наступний матч стадії суперниці проведуть 10 квітня у Харкові. Початок матчу о 15:00.