Франківцям презентували чергові проекти-переможці ґрантової програми Urban Space 100

Автор: Застава Максим

29 Жов, 2018 11:30

Поділитись публікацією
Франківцям презентували чергові проекти-переможці ґрантової програми Urban Space 100

У понеділок, 29 жовтня, у Франківську провели зустріч з переможцями ґрантової програми Urban Space 100.

Читайте також: Нове приміщення отримав франківський центр реабілітації для "особливої" молоді (ФОТО)

Фінансування отримали 6 проектів на загальну суму 156 600 гривень, інформує “Галка“. Решта фінансування – 142 265 гривень – переноситься на наступний ґрантовий сезон.

Проектами-переможцями стали:

1. “Добрий табір”: школа вертепу від “Дрібноти” (створення дитячого табору в місті під час зимових свят). Сума ґранта – 11 100 гривень.
2. Відновлення дверей на площі Ринок, 6 (сума – 20 220 гривень).
3. Благодійний проект “Savka-band збирає друзів” (мета – зібрати кошти для важкохворих дітей у Франківську; сума ґранта – 15 000 гривень).
4. Urban Space Radio: осінній сезон (залучені кошти, а саме 58 200 гривень, будуть спрямовані на виготовлення програм, запис, монтаж, і аудіооформлення для сезону).
5. Казкотерапія від Лікаря Свято (мета – покращити психоемоційний стан хворих дітей, підлітків і їхніх родичів, які перебувають у стаціонарних відділеннях медзакладів; сума – 22 080 гривень).
6. Театралізований відеопроект “Stanislaviv Magical Legends” (проект має на меті створити художньо-документальні 20-хвилинні короткометражки про легенди старого Станіславова; сума ґранта – 30 000 гривень).

Анна Шийчук, співорганізаторка проекту “Добрий табір”, каже, що команда хоче відновити традиції вертепів у Франківську.

“Вертеп – це добра традиція. Кожного року завдяки їм, нам ще й вдається зібрати кошти для благодійності. Цьогоріч ми теж знайдемо добру мету, на яку передаємо зібрані гроші. Нам важливо, щоб діти розуміли ідею благодійності”, – додає Анна Шийчук.

Координаторка проекту Urban Space Radio Юлія Кушнір каже, що команда хоче залучити слухачів до обговорення актуальних питань через формування корисного контенту.

“Це будуть програми про історію Івано-Франківська, про історію музики і багато іншого. Поговоримо про місто в 90-ті роки, про психологію стосунків, про 60-80-ті роки української музики, креативний бізнес, культуру”.

Команда проекту “Казкотерапії” розповідає, що прагне сприяти підвищенню рівня мотивації дітей до одужання та навчанню волонтерів психотехнікам ефективної підтримки пацієнтів.

“Основний наш метод – казкотерапія. Насправді це дуже важлива справа. Коли дітки приходять і кажуть, що вони перестали чогось боятися, то це дуже приємно”.

Володимир Тафійчук, актор нового театру і координатор “Stanislav Magical Legends, зазначив, що команда хоче створити якісний відеопродукції про легенди міста.

“Це відеопроект, який складатиметься з багатьох серій. Ми хочемо знову вдихнути нове життя в цікаві історичні факти, міські легенди та історії різних локацій”.