Перша допомога смартфону: куди прикарпатцям звертатися за надійними комплектуючими
28 Лис, 2018 18:39
Без мобільного гаджета неможливо уявити собі вже і дня. За допомогою смартфона виконується маса основних завдань: від щоденного дзвінка рідним до складання робочого графіка, відстеження останніх новин тощо. Але навіть за потужного мозку гаджет не захищений від можливих пошкоджень (удари, падіння, механічні дії, вода).
Реанімувати пристрій допоможе терміновий ремонт із застосуванням якісних запчастин і комплектуючих — https://vseplus.com/.
Купити все необхідне можна, відвідавши спеціалізовані точки продажу, або через інтернет. Другий варіант дозволяє заощадити час і побачити великий обсяг товару в одному магазині.
На що звертати увагу під час купівлі запчастин і комплектуючих
Як правило, підбір запчастин і комплектуючих для несправного гаджета виконує спеціаліст у ремонтній майстерні. У цьому випадку тільки він несе відповідальність за виконану роботу і свій вибір. Якщо ж передбачається реанімація смартфона своїми руками, то тут потрібно бути вкрай уважними.
Щоб не помилитися з вибором під час здійснення покупок онлайн, важливо спиратися на модель смартфона, для якого було придбано товар. Під кожен гаджет виробник пропонує ідеально сумісні з пристроєм аксесуари, запчастини, комплектуючі. У свою чергу всі деталі повинні маркуватися залежно від класу їхньої якості.
Можна зустріти на виробі такі символи:
• ААА. Означає, що перед вами копія, виготовлена з низькоякісних матеріалів. Можливо, така деталь навіть відрізняється виконанням.
• High Copy. Запчастина, аксесуар або комплектуюче, що є точною і високоякісною копією оригіналу. Відрізнити підробку і справжній бренд за зовнішнім виглядом практично неможливо.
• Original TW. Деталь, вироблена нашими «східними братами» (китайцями). Така запчастина повністю ідентична оригіналу, але має меншу вартість.
• Original 100%. Аксесуар або запчастина, виготовлені виробником смартфона. Вища якість, гарантія на деталь — основні переваги товару.
Під час купівлі аксесуарів, комплектуючих, запчастин до мобільного гаджета вимагайте у продавця чек. За його наявності завжди можна повернути невідповідний товар або обміняти його на аналог.
Повністю відновлений гаджет краще додатково захистити міцним склом і помістити в надійний кейс-чохол. Це забезпечить йому протиударний захист і виділить серед собі подібних!