Прикарпатські депутати виступають проти одностатевих шлюбів та ЛГБТ-спільноти

Автор: Зелінська Тетяна

07 Гру, 2018 11:46

Поділитись публікацією
Прикарпатські депутати виступають проти одностатевих шлюбів та ЛГБТ-спільноти

Як писала “Галка” раніше, прикарпатські депутати хочуть звернутися до Верховної Ради щодо захисту інституції сім’ї в Україні.

Читайте також: “Відкрийте добре очі й подивіться перелік”, – Світлана Онищук попросила облраду затвердити програму ремонту доріг. Депутати відмовили

Зазначимо, що подібні звернення були сформовані в інших областях України та схвалене під час засідань обласних рад.

Депутат обласної ради Михайло Іваночко зазначив, що як мова є зброєю, так і сім’я – зброя, яка впливає на суспільство, пише “Галка”.

У чинній Конституції зазначено: “Шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка”, а у запропонованих змінах: “Право на шлюб, створення сім’ї гарантується законом. Кожен з подружжя має рівні права і обов’язки у шлюбі і сім’ї”. Робоча група пропонує вилучити слова “жінка” і “чоловік”, пише “Галка”.

“У такий спосіб здійснюється спроба закласти конституційну основу для легалізації одностатевих цивільних партнерств і так званих “шлюбів””, – говорить Іваночко.

Депутати пропонують заборонити пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, в тому числі у формі так званих “маршів рівності”, “прайдів”, “гей-парадів”, “фестивалів квір-культури” та ухвалити Закон України “Про заборону пропаганди гомосексуалізму”.

“Ми християнська країна, тому маємо підтримувати та захищати інститут сім’ї”, – додає Іваночко.

Депутат обласної ради Михайло Королик наголосив, що вже в 10 областях України підтримали такі звернення.

Депутат від фракції “Воля” Галабала Ольга прокоментувала прохання депутатів припинити спроби ратифікувати Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству (Стамбульської конвенції).

“Незалежно, чи належить людина до ЛГБТ-спільноти, головне щоб це не провокувало насильство в нашому суспільстві”, – говорить Галабала.

За проект рішення в цілому проголосували 56 прикарпатських обранців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Прикарпатті ввели заборону публічного використання російськомовного культурного продукту