З Галицького нацпарку випустили на волю молодих боривітрів (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

18 Сер, 2020 13:12

Поділитись публікацією
З Галицького нацпарку випустили на волю молодих боривітрів (ВІДЕО)

Днями працівники Центру реабілітації та реінтродукції диких тварин Галицького НПП випустили на волю десять молодих боривітрів звичайних.

Щороку на початку літа з природи забирається велика кількість хижих птахів. Про це інформує “Галка” з посиланням на фб-сторінку Галицького національного природного парку.

“Помилковою є думка людей про те, що ці пташенята покинуті батьками. Насправді ж, батьки знаходяться поруч та підгодовують пташенят, аж доки не навчаться самостійно здобувати собі їжу. Цьогоріч люди привозили боривітрів звичайних значно більше, ніж зазвичай: з Івано-Франківська, Коломиї, Калуша, Чернівців. Наші працівники доклали максимум зусиль, щоб доглянути та вигодувати цих пташенят. Поступово готували їх до самостійного життя в дикій природі. Робили все необхідне, щоб добували собі харчі самостійно”, – йдеться в повідомленні.

Тепер боривітри зможуть самі полювати та швидко адаптуються в дикій природі.

Автор відео Володимир Бучко

Випуск боривітрів

Цього тижня працівники Центру реабілітації та реінтродукції диких тварин Галицького НПП випустили на волю десять молодих боривітрів звичайних. Щороку на початку літа з природи забирається велика кількість хижих птахів. Помилковою є думка людей про те, що ці пташенята покинуті батьками. Насправді ж, батьки знаходяться поруч та підгодовують пташенят, аж доки не навчаться самостійно здобувати собі їжу. Цього року люди привозили боривітрів звичайних значно більше ніж зазвичай: з Івано-Франківська, Коломиї, Калуша, Чернівців. Наші працівники доклали максимум зусиль, щоб доглянути та вигодувати цих пташенят. Поступово готували їх до самостійного життя в дикій природі. Робили все необхідне, щоб добували собі харчі самостійно. Тепер вони зможуть самі полювати і швидко адаптуються в дикій природі. Але, наших боривітрів ще можна побачити біля вольєру, де ще можна перехопити дармовий корм.Автор відео Володимир Бучко.

Опубліковано Галицький національний природний парк Пʼятниця, 14 серпня 2020 р.