В Апеляційному суді заперечили участь служителя Феміди до конфлікту на Надвірнянщині (ДОКУМЕНТ)
04 Лют, 2015 17:30
Апеляційний суд Івано-Франківської області звернувся до представників ЗМІ та користувачів мережі Інтернет з приводу поширення недостовірної інформації щодо звинувачення заступника голови Апеляційного суду Івано-Франківської області Гандзюка В.П. у здійсненні правопорушень.
29 січня 2015 року на сторінці ГО «Правий сектор – Прикарпаття» у соціальній мережі Facebook, веб-сторінках Агенції новин http://www.galka.if.ua/, ТРК РАІ http://trkrai.com/, газети ВІКНА http://vikna.if.ua/ , Надвірнянської правди http://правда.if.ua опублікувано скан-копії звернення Голови Ради ГО «Правий сектор Прикарпаття» Подільського А.С до прокурора Надвірнянського району Івано-Франківської області Грицюка Н.П. з проханням розглянути заяву Головчука Ю.М. в якій заступник голови Апеляційного суду Івано-Франківської області Гандзюк Володимир Павлович безпідставно звинувачується у здійсненні правопорушень.
У суді вважають – у цьому випадку ЗМІ спрацювали не професійно, і подали читачам неперевірену та недостовірну інформацію, завдавши цим шкоди репутації судді та Апеляційного суду Івано-Франківської області, що відповідно до п.4 ч.2 ст.23 та ст.1167 Цивільного кодексу України є підставою для відповідальності за завдану моральну шкоду.
В установі зазначили – жоден медійник не звернувся за поясненнями та коментарями з приводу наведеного звернення.
Тож тут офіційно заявили, що суддя Гандзюк Володимир Павлович не має жодного відношення до фактів, вказаних у зверненні громадянина Головчука Ю.М., хоча дійсно є уродженцем села Гвізд та однофамільцем сім’ї Гандзюків. Тому штучне прив’язування судді-однофамільця до розгляду судового спору між сім’ями Головчуків і Гандзюків є спробою маніпулювати громадською думкою з метою дискредитувати майбутні рішення суду.
В апеляційному суді висловили протест проти розповсюдження явно недостовірної та неперевіреної інформації про суддю.
В установі вважають – що введення в оману суспільства щодо окремих фактів негативної поведінки окремих та конкретних суддів або судової влади в цілому, має на меті не очищення судової влади держави, а залякування суддів, створення негативного їх іміджу з метою впливу на них, на рішення, які вони приймають у судових справах, повідомлили в прес-службі Апеляційного суду Івано-Франківської області.