На які фактори спиратиметься квартира майбутнього. Як будувався TARYAN towers і чи можна довіряти забудовнику?
29 Січ, 2022 15:53
Звичні одно- та багатоквартирні будинки нікуди не подінуться. Але з часом нові формати житла стануть більш поширеними і, зрештою, зможуть перевершити традиційні, звичні нам квартири. Експерти з нерухомості визначили шість нових типів житла, що відповідають вимогам, зумовленим сучасними тенденціями архітектури та стилю. Житло майбутнього, ймовірно, включатиме елементи кількох типів.
Доступність – житло для бажаючих з обмеженим бюджетом зазвичай є середніми і висотними будинками, побудованими з відносно невеликих блоків. Вони в основному будуються з недорогих матеріалів та з використанням порівняно невеликої кількості технологій. Це робить процес будівництва швидким та рентабельним, і в результаті сприяє зниженню цін для покупців. Одним із прикладів сучасного доступного житла є резиденція Dortheavej у Копенгагені, яка здобула світове визнання за створення просторих та бюджетних апартаментів за рахунок використання недорогих матеріалів та збірних елементів.
Загальний простір. Економіка, яка створила послуги спільного використання та коворкінг, дійшла й до житлового будівництва. У структурах колективного житла є невеликі індивідуальні одиниці та великі багатофункціональні простори, які використовують усі жителі: наприклад, гуртожитки університетів, але для всіх вікових груп і з покращеними зручностями. Наприклад, «Коллектив» – один із найбільших побудованих на сьогоднішній день житлових комплексів. Спроектований як мікромісто і розташоване на околиці Лондона, комплекс включає 550 спалень, а також загальні кухні, пральні, відкриті майданчики, тренажерний зал, ресторан, спа і навіть кінотеатр.
Ухил на екологію. Стійкий розвиток – це ключове слово для будинків, збудованих найбільш екологічно безпечними способами. Одним із прикладів є домашній проект Genesee Park Net Zero у Сіетлі, штат Вашингтон. Будинок на одну сім’ю, який є взірцем для майбутніх проектів, був побудований з ретельно зібраних та перероблених матеріалів. Він використовує сонячну енергію на дахах будинків для вироблення більшої кількості енергії, ніж споживає за рік, що унеможливлює викиди вуглекислого газу на 3,7 тонни щорічно – стільки ж, скільки може зробити автомобіль середнього розміру.
Гнучкість. Люди змінюються, і вдома повинні змінюватися разом з ними, з дизайном та функціями, які можна адаптувати, додавати чи покращувати за необхідності. У деяких форматах гнучких будинків будівельники продають нерухомість у незавершеному стані, щоб майбутні господарі могли вільно спроектувати індивідуальний інтер’єр. Приклади такої нерухомості – резиденція Superloft, побудована в Амстердамі голландським забудовником. Компанія використовує збірні бетонні модулі, а також інші сучасні технології для перетворення будівель у житлові блоки, таунхауси або багатоповерхівки.
Стиль. Будинок майбутнього відрізнятиметься унікальними та стильними деталями, які можуть бути побудовані з використанням 3D-друку або інших сучасних технологій.
Здоров’я. Будинки, призначені для покращення здоров’я та благополуччя мешканців, можуть вміщувати сучасні системи фільтрації та очищення повітря, системи освітлення, що імітують природне світло для покращення біоритмів, або громадські приміщення для оздоровчих центрів.
Прикладом сучасного формату житла України є ЖК Taryan Towers. Його називають найінноваційнішим будинком країни. У 2017 році стартувало будівництво першої вежі з трьох, на даний момент перша вежа повністю добудована і готова до експлуатації. Другу вежу почали відбудовувати у другому кварталі 2018 року і на момент жовтня 2020 року вежа побудована на 86%, закінчення будівництва заплановано на 2 квартал 2022 року. Будівництво третьої, останньої вежі стартувало у другому кварталі 2019 року, вона готова на 58%. Фінальний етап заплановано на 2 квартал 2023 року. Більш детально про хід будівництва РК ви можете прочитати на сайті ReviewAbout.Me, перейшовши за посиланням https://reviewabout.me/ru/b/building/taryantowers. Тут клієнти Taryan Towers діляться своїм безцінним досвідом щодо придбання квартири. Всі ми добре знайомі з величезною кількістю сумних історій, коли будівництво нового ЖК в Україні завмирало на середині шляху, люди втрачали гроші та нерви, тому у питаннях придбання нерухомості, яка досі перебуває на етапі будівництва, важливе питання довіри. Щоб переконатися, що ідея покупки житла виправдана, поспілкуйтеся з клієнтом ЖК безпосередньо. Це можна зробити за допомогою зручного інструменту – чат-бота від Ask.Direct 🅰 Не читайте відгуки про «TARYAN TOWERS», спілкуйся з реальними клієнтами в 🅰Ask.Direct!. Як працює чат-бот? Все досить просто:
1) Ви переходите за посиланням і потрапляєте в чат у зручному для вас месенджері (наприклад, у Вайбері);
2) Вибираєте клієнта, що сподобався, ЖК, який проконсультує вас з питань нерухомості;
3) Починаєте з ним спілкування у форматі особистого листування;
4) Отримайте швидкі відповіді на будь-які питання, що цікавлять вас онлайн (ціни на житло, обробка, чи надійний забудовник і в якій вежі найкраще придбати квартиру).
Щоб зберегти свою конкурентоспроможність, гравці повинні вміти пристосовуватися. Щоб підготуватися до цих змін на ринку житла, зацікавлені сторони будівельної галузі повинні розуміти, що ці зміни означають їхню існуючу діяльність, і з’ясовувати, як адаптуватися. Для усталених компаній особливо важливо вносити корективи заздалегідь, щоб зберегти частку ринку та протистояти новим формам конкуренції. Зрештою, конкретні дії компанії залежатимуть від її галузевого сегмента. Також очікується, що інноваційні типи житла у майбутньому продовжать набирати обертів. Альтернативи традиційному житлу можуть спочатку здатися футуристичними. Але, згідно з дослідженнями ресурсу BCG https://www.bcg.com/publications/2019/building-the-housing-of-the-future, вони вже становлять від 4% до 6% від нинішніх нових житлових одиниць. Дослідники прогнозують, що в міру закріплення описаних вище споживчих та галузевих тенденцій частка нових житлових одиниць, представлених футуристичними формами житла, продовжуватиме зростати до 2030 року.