Від пива до полонини. Як підприємці прифронтових областей вивчали туристичний потенціал Гуцульщини (ФОТО)
15 Вер, 2022 19:20
15 вересня підприємці з дев’яти прифронтових областей України відвідали туристичні бізнес-локації гірських районів Прикарпаття.
Це була четверта така поїздка, яку організували у рамках проєкту «Розвиток бізнес-сектору України», що реалізовується за підтримки американського фонду USAID. Такий проект створили для того, щоб познайомити підприємців з особливостями ведення бізнесу в в Івано-Франківській області. А також допомогти релокуватися підприємцям, які ведуть справи біля фронту. Окрім того, завдяки проекту можна налагодити співпрацю, знайти партнерів та нові ідеї, пише Галка.
Цього разу вони ознайомилися з туристичним бізнесом Карпат. Загалом відвідали п’ять локацій. Зокрема:
Готель Romantic Spa у Яремче. Там підприємці дізналися про те, як організувати готельну справу та як зацікавити клієнтів.
“Гуцульський вар” – пивоварню у Микуличні, де варять смачне крафтове пиве. Власник броварні розповів учасникам туру, як розвинув свій бізнес з нуля до відомого бренду на теренах Прикарпаття.
Етно-парк “Полонина перців”, який розташований на майже кілометровій висоті у селі Яблуниця. Саме там запрошені побачили усю гуцульську культуру зібрану в одному місці – від побуту до традиційних ремесл краю. І це все на фоні Чорногори – найвищого хребта українських Карпат.
Рафтинг-клуб “Скита” у верховинському селі Красник. Цей бізнес спеціалізується на організації екстремального відпочинку – а саме сплавів на гірських річках Карпат.
Готель “Верховель” у столиці Гуцульщини Верховині, який славиться своїм гірським колоритом. Тут власниця бізнесу розповіла про концепцію закладу та про труднощі в організації справи у важкодоступному регіоні, яку вона розпочала без жодного досвіду.
Анастасія Музиченко приїхала з Одеси. Жінка працює керуючою у компанії, яка спеціалізується на готельному та ресторанному бізнесі.
За її словами, у тур вона поїхала, аби вивчити туристичний ринок у Карпатському регіоні. Адже їхня компанія планує долучитися до розвитку туризму на Прикарпатті. Тож потрібно вивчити, які послуги можна надавати клієнтам та чи є відповідна інфраструктура.
“Під час туру побачила, що у вас великий спектр послуг, який можна надавати туристам. До поїздки думала, що сюди клієнтів можна заманити лише катанням на лижах. Втім, зараз моя думка змінилася – у вас є все, щоб турист їздив цілорічно, бо є величезний спектр послуг. Крім того, вразила досить розвинута інфраструктура. Найбільш головне – це дороги та транспорт. А це дуже важливо для туристів. Також помітно, що все розвивається. Є багато ресторанів та кафешок з місцевою кухнею. А це також дуже зацікавить туристів”, – поділилася одеситка.