Вентилятори високого тиску: умови й особливості використання

Автор: Турій Роман

22 Кві, 2023 12:10

Поділитись публікацією
Вентилятори високого тиску: умови й особливості використання

Щоб своєчасно виводити з приміщення повітрогазові суміші й відпрацьоване повітря, встановлюють спеціальне обладнання. Необхідність у його використанні є постійно у виробничих цехах підприємств, що працюють у різних сферах промисловості, а також сільському господарстві. Установки стабільно працюють у приміщенні або під навісом в регіонах із помірним кліматом.

Купити вентилятори радіальні ВВД https://provent.ua/ua/category/ventiljatory-radialnye-vvd/ необхідно для переміщення повітряних мас, які містять пил або тверді частинки з концентрацією не більше 100 мг3. Обладнання не використовують там, де додатково присутні липкі чи волокнисті вкраплення. В інтернет-магазині «Провент» представлені якісні моделі для підприємств за доступною ціною з оптимальними характеристиками.

Технічні характеристики, переваги

Радіальні вентилятори ВВТ мають захист від різноманітних негативних факторів і пошкоджень, завдяки міцному корпусу двигуна не бояться сонця, вологи, дощу чи снігу. Обладнання високого тиску встановлюють для стабільної роботи систем кондиціонування й повітряного опалення, а також припливно-витяжних. Це універсальні пристрої, які можна використовувати для промисловості або побутових цілей, в тому числі з метою санітарної очистки приміщень.

Вентиляційні системи «Провент», які можна придбати тут https://provent.ua/category/ventiljacija/, розраховані на довготривале використання. Радиальні вентилятори ВВТ користуються попитом завдяки великій кількості плюсів:

  • проста конструкція, функціональність;
  • зручна експлуатація;
  • стабільне функціонування;
  • високий ККД;
  • економне споживання електроенергії.

Корпус вентилятора має спіралеподібну форму й сконструйований так, щоб забезпечити необхідний рівень тиску. Для переміщення повітря в конструкції передбачено дванадцять аеродинамічних лопаток. Прямий привід забезпечує стабільну й довготривалу роботу без передчасного зношення. В процесі виготовлення використовують різноманітні матеріали – нержавіючу, вуглецеву сталь, різноманітні сплави алюмінію, метали.

Вентилятор монтують шляхом фланцевого приєднання, виконують за муфтовою чи клинопасною схемами. Обладнання має компактні габарити, невибагливе до обслуговування й має вбудовані термоконтакти, що захищають його від перегріву. Швидкість установки регулюється – її можна монтувати навіть там, де дуже мало вільного місця.

Партнерська публікація