В учнів 13-шкіл області перевірятимуть отримані знання з математики та української мови (СПИСОК)
20 Тра, 2023 13:47
Заклади освіти Івано-Франківській області беруть участь в моніторинговому дослідженні якості освіти в умовах воєнного стану
На Прикарпатті розпочали проведення моніторингового дослідження якості освіти в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану. Досліджуватимуть результати навчання з математики та української мови серед учнів 6-х та 8-х класів, пише Галка.
Для участі у досліджені відібрали близько 300 шкіл з усіх областей України, зокрема 13 закладів Івано-Франківської області:
Ліцей №20 Івано-Франківської міської ради,
Вигодський ліцей Вигодської селищної ради,
Дзвиняцький ліцей Дзвиняцької сільської ради Івано-Франківського району,
Брошнів-Осадський ліцей Брошнів-Осадської селищної ради Калуського району,
Радчанський ліцей Івано-Франківської міської ради,
Надвірнянський ліцей №3 Надвірнянської міської ради,
Яблунський ліцей Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району,
Делятинський ліцей №2 Делятинської селищної ради,
Саджавський ліцей Богородчанської селищної ради,
Кричківська гімназія Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району,
Снятинський ліцей «Інтелект» Снятинської міської ради Коломийського району,
Яремчанський ліцей №1 Яремчанської міської ради,
Угринівський ліцей Угринівської сільської ради.
«Дослідження, яке ми розпочинаємо, – лише одне із серії вивчень діяльності шкіл під час війни. Отримані дані стануть основою для подальшого регулярного відстежування результатів навчання учнів та формування певних висновків за результатами двох-трьох років такого моніторингу. Це мають бути надійні дані для формування освітньої політики», – зазначив Голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак.
Учні, які перебувають за кордоном або ж не мають змоги пройти тестування разом зі своїм класом, долучаються дистанційно. Працівники Державної служби якості освіти залучалися до тестувань як інструктори та спостерігачі.
Моніторинг знань школярів дасть змогу отримати реальні результати для формування основи для ефективної освітньої політики. Його проводить Державна служба якості освіти України спільно з Міністерством освіти і науки України, Українським інститутом розвитку освіти, Інститутом освітньої аналітики та за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe)