«Прикарпаття-ЗСУ» розпочало новий сезон в Першій лізі з нічиєї 1:1

Автор: Андрій Макітра

29 Лип, 2023 19:50

29 липня прикарпатський футбольний клуб не зміг обіграти “Поділля” з Хмельницького у 1 турі Першої ліги. Матч закінчився з рахунком 1:1.

Про це пише “Галка” з посиланням на ФК “Прикарпаття”.

Перший тайм: “Поділля” активно розпочало гру, але до небезпечних моментів справа не доходила. На сьомій хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Поділля за фол Задої проти Хоми. Пенальті від Барчука парирував Задерейко, але першим на добиванні опинився Хома – 1:0. На 32-й хвилині “Поділля” зрівняло рахунок. Каверін подав зі штрафного, а Василенко у падінні переправив м’яча в сітку – 1:1.

Другий тайм: На 57-й хвилині міг забивати Костенко з “Поділля”, але його удар з-за меж штрафної парирував Герич. В кількох відразу моментах майстерність голкіпера франківців не дозволяла “Поділлю” вийти вперед.

Довідка: Чемпіонат України. Перша ліга. Група А. 1 тур
«Прикарпаття-ЗСУ» (Івано-Франківськ) – «Поділля» (Хмельницький) – 1:1 (1:1)
Голи: Хома (8) – Василенко (32).
На 8-й хвилині Барчук не реалізував 11-метровий (воротар).