У Надвірній луганчанин та донеччанин стали чемпіонами Прикарпаття з пляжного волейболу (ФОТО)

Автор: Андрій Макітра

31 Сер, 2023 12:44

На Прикарпатті завершився літній сезон пляжного волейболу. У Надвірній 27 серпня провели фінал чемпіонату області серед чоловічих команд. Перемогу в дуеті здобули Євгеній Іванчук зі Старобільська та Дмитро Сметанюк зі Слов’янська.

Про це пише “Галка” з посиланням на офіційну сторінку Федерації волейболу Івано-Франківської області.

Фінал чемпіонату Івано-Франківської області з пляжного волейболу серед чоловічих команд сезону 2023 зіграли у Надвірній на відповідних майданчиках в зоні відпочинку ім. Н. Яремчука.

Всього у чемпіонаті брали участь 13 команд із різних куточків області. До фіналу за підсумками трьох турів пройшли 8 кращих команд.

Результати фіналу:

• 1 місце – Євгеній Іванчук / Дмитро Сметанюк (Старобільськ / Слов’янськ).
  • 2 місце – Саваневський / Калим (Івано-Франківськ).
  • 3 місце – Козар / Василевський (Коломия).
  • 4 місце – Димидюк / Молодій (Надвірна / Гринява).
  • 5-6 місця – Онищенко / Михасько (Новопсков) та Олег Баланчук / Андрій Гамуляк (Івано-Франківськ).
  • 7-8 місця – Турчиняк / Андрійович (Надвірна) та Беляк / Шамрай (Пациків / Івано-Франківськ).

Призерів нагородили медалями, грамотами, пам’ятними статуетками та волейбольною формою. Змагання організували: Федерація волейболу Івано-Франківської області та громадська організація “Федерація пляжного волейболу Надвірнянського району”.