“Прикарпаття” мінімально переграло “Буковину” та продовжило безпрограшну серію (ФОТО)

Автор: Андрій Макітра

22 Жов, 2023 21:05

22 жовтня МФК “Прикарпаття – ЗСУ”, в рамках 13 туру Першої ліги, у домашньому матчі перемогло – СФК “Буковина Чернівці” з рахунком 2:1. Івано-франківська футбольна команда продовжує свою безпрограшну серію, яка складається з дев’яти поєдинків.

Про це пише Галка з посиланням на сторінку МФК “Прикарпаття”.

Прикарпатці взяли реванш у “Буковини” за поразку у першому колі. Господарі активно розпочали гру і вже у дебюті відкрили рахунок. На 12-й хвилині ударом зі штрафного відзначився Андрій Хома – 1:0. А в середині другого тайму найкращий бомбардир Першої ліги оформив дубль, забивши свій десятий гол у чемпіонаті – 2:0.

Наприкінці поєдинку після подачі з кутового гості зусиллями Пасічника скоротили відставання у рахунку, тож кінцівка видалась нервовою. “Прикарпаття”, яке набирало 16 очок і впритул наблизилось до конкурентів у боротьбі за ТОП-5 групи “А”, Першої ліги, Чемпіонату України з футболу.

*Фото: МФК “Прикарпаття”.