59-річна франківка віддала шахраям 36 000 гривень, ввівши банківські дані у фішинговому посиланні. Поліція закликає не довіряти невідомим додзвонювачам та не переходити за підозрілими посиланнями.
Про це пише “Галка” з посиланням на поліцію Івано-Франківської області.
До жінки зателефонував нібито банківський працівник. Аферист повідомив, що з її рахунку намагаються викрасти гроші. Але, щоб цього не відбулося, необхідно перейти за посиланням, яке надіслав аферист. Для авторизації необхідно було в посилання ввести свої банківські дані. Жінка так і зробила, опісля з рахунку списалися майже 36 000 гривень.
Основні поради, як не стати жертвою шахраїв в інтернеті:
– не повідомляйте нікому свої персональні та банківські дані, паролі, що можуть використовуватися для підтвердження платежів;
– не надавати особисті дані на незнайомих сайтах;
– паспортні і платіжні дані, телефон, логін і пароль в інтернеті надавати тільки в разі 100% впевненості, що перебуваєте на офіційних сайтах;
– не довіряйте невідомим співрозмовникам;
– перевіряйте будь-яку отриману інформацію;
Що робити, якщо ви стали жертвою інтернет-шахраїв?
– Якщо ви стали жертвою шахраїв в інтернеті, перше, що потрібно зробити – звернутися в поліцію. Зателефонуйте за номером 102 або вирушайте до найближчого відділення поліції, зібравши всі докази факту шахрайства.