Хто виступатиме на франківському Різдвяному фестивалі «Коляда на Майзлях» протягом першого дня?
25 Гру, 2023 10:06
З 25 по 29 грудня, в Івано-Франківську на Різдвяному фестивалі виступатимуть колективи з різних куточків України та діаспора з-за кордону.
Про це пише Галка з посиланням на фестиваль «Коляда на Майзлях».
Етно-рок гурт «КораЛЛі»
Музична команда, особливістю якої є рок-експерименти з трембітою та сопілкою. Команда встигла набути прізвиська «трембітно-амбітна», оскільки з часу заснування у 2006, взяла участь у більшості українських та багатьох закордонних фестивалях. Неабияку увагу під час сценічного рок-перфоменсу гурту привертають традиційні карпатські інструменти, що використовуються музикантами: сопілка, дримба та карпатська трембіта. Вони надають команді особливої концертної видовищності й впізнаваності.
Богдана Чепіль
Богдана Чепіль – музикантка, альтистка, учасниця молодіжного хору “Осанна” , засновниця вокальної формації “Прикарпатський”, дружина героя Андрія Чепіля.
Молодіжний хор «Істина»
Він утворився 2012 року на Майзлях, тепер ще радує слухачів своїм співом на парафії Святого Володимира і Ольги. Цього року колектив вже вдесяте бере участь у цьому фестивалі, це талановиті молоді люди, які продовжують творити музичну красу своєю унікальною енергією.
Молодіжний хор «Осанна» церкви Царя Христа монастиря отців Василіян
Молодіжний хор «Осанна» заснований в листопаді 1997 року при церкві Царя Христа монастиря отців Василіян. Першими хористами була й залишається переважно учнівська і студентська молодь. Молодіжний хор співає богослужіння та дає концерти на прощах до чудотворних місць.
Камерний хор «Cantemus» церкви Царя Христа монастиря отців Василіян
Камерний хор «Cantemus» часто концертує країнами Європи, а також є учасником багатьох мистецьких заходів у Івано-Франківську. Співаки хору – викладачі та студенти інституту Мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, вчителі загальноосвітніх і музичних шкіл, працівники багатьох інших закладів міста. Основа діяльності колективу – участь у святочних і недільних Богослужіннях в церкві монастиря. Вагоме місце в репертуарі посідають кращі зразки української та світової духовної музики.
Оксана Марцінко
Оксана Марцінко володарка перших місць на Міжнародних дистанційних конкурсах «Талан Ти» (м. Київ, 2022) та «Україна єднає світ» (Київ 2023). Учасниця Міжнародного фестивалю лемківської культури «Дзвони Лемківщини» (2021), «Лемківська ватра» (Польща, 2023), всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона Рута» (2023). Лауреатка багатьох всеукраїнських, міжнародних конкурсів та фестивалів.
Камерний хор «Воскресіння» НД «Княгинин»
Камерний хор «Воскресіння» створено восени 2009 року. Колектив працює при Народному домі «Княгинин», супроводжує своїм співом Літургії в Архикатедральному соборі Воскресіння Христового УРКЦ. Основним завданням колективу є активна популяризація та відновлення української духовної музики. Хор провів понад 200 концертів на різноманітних сценах багатьох міст Європи.
Український хор «Думка»
Був заснований у Нью-Йорку в 1949 році як чоловічий хор. Засновники цього колективу прагнули зберегти та плекати багату народну та духовну хорову спадщину України. У 1959 році «Думка» стала мішаним хором. «Думка» співає щорічні різдвяні концерти в соборі Святого Патрика в Нью-Йорку.
Музично-театралізоване дійство Проєкт «ЕТНОФОРМАЦІЯ»
Проєкт створений в 2022 році та покликаний відроджувати і надавати нового звучання українським старовинним пісням, зокрема лемківським. Галина Баранкевич та Ксенія Пранничук, окрім активної творчої діяльності, виховують юні талановиті покоління, навчаючи їх вокалу і акторській майстерності.
Хор «Thaddeus»
Зародився у 2004 році, коли біля маленької каплички зібралися перші співаки. Їх було зовсім небагато. Будувалася нова церква і разом з нею виростав хоровий колектив, удосконалювався спів. Учасниками хору «Thaddeus» є люди різних професій. Всіх їх обʼєднала любов до хорового співу.
Народний аматорський хор «Галичани»
Метою діяльності хору є популяризація української культури в Фінляндії та за її межами та створення міцної української спільноти за інтересами. Зараз колектив налічує тридцять осіб та продовжує рости. Хор бере участь у різноманітних мистецьких проєктах, де популяризує українську пісню, знайомить аудиторії з українськими звичаями та закохує іноземного глядача у багату українську культуру.
Вокальний ансамбль Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил Збройних Сил України
Колектив створений у 2014 році. Постійний учасник усіх творчих програм Центру військово-музичного мистецтва Військово-Морських Сил. Активно підтримує військових на передовій, де з 2014 року виконав понад двісті концертів, підіймаючи моральний та бойовий дух наших захисників. Учасниками колективу є професійні виконавці, як військовослужбовці, так і працівники Збройних Сил України.
Дует Романа Гриньківа (бандура) та Лариси Дедюх (спів)
Роман Гриньків – бандурист, композитор, педагог. Лариса Дедюх – бандуристка, співачка, педагог. У репертуарі – зарубіжна та національна класика, твори сучасних авторів, композицій для бандури.
Церковний камерний хор CREDO
Колектив був заснований у 2009 році, як парафіяльний хор при храмі у м. Луцьку. Камерний хор «Credo» налічує понад двадцять учасників, які є парафіянами храму, які кардинально різні за віком та професійною діяльністю, але обʼєднані величезною любовʼю до хорового співу та служіння. Вони прагнуть професійного, витонченого співу, шукають різні форми й методи роботи, щоб досягти найкращого відтворення шедеврів хорової музики.