Туристичне страхування: що воно передбачає?

26 Гру, 2023 21:00

Поділитись публікацією
Туристичне страхування: що воно передбачає?

Поїздка за кордон у відпустку чи по роботі — доволі звична справа. Кілька годин на літаку — і можна опинитися на іншому кінці планети. Проте непередбачувані ситуації трапляються доволі часто. Впоратися з ними, перебуваючи навіть у своїй країні, буває складно.

А якщо щось відбувається в іншій державі, з іншими правилами, законами та звичаями? Це може призвести до серйозних проблем, величезних витрат сил, енергії та грошей. На такі випадки розраховане туристичне страхування. Найчастіше воно передбачає допомогу в наданні медичних послуг. Страховка покриває витрати.

Туристична страховка: кілька важливих моментів 

Варто розуміти, що цей тип страхування дозволяє в разі несподіваних проблем зі здоров’ям (наприклад, травм) отримати якісну та безоплатну медичну допомогу. Також страховка передбачає допомогу в транспортуванні до медустанови в чужій країні. Сюди ж входить перевезення додому для більш серйозного лікування.

Основними страховими випадками є:

  • сильний зубний біль; 
  • травми; 
  • захворювання, що супроводжуються гострим болем. 

Деякі країни сьогодні вимагають для в’їзду обов’язкової наявності туристичної страховки. Плануючи подорож, треба це враховувати. Основні держави, куди не пустять без страховки: Канада, США, Японія, Австралія, Нова Зеландія, Великобританія.

Тим, у кого відкрито страховку, потрібно одразу ж зв’язуватися з менеджером компанії, яка видала документ. Далі залишається лише чітко дотримуватися інструкцій. Менеджери самі знайдуть медичний заклад, де клієнту нададуть допомогу, або в найкоротший термін організують транспортування. 

Особливості електронного страхування

Оформлення туристичної страховки зазвичай може займати якийсь час. Відпустка планується заздалегідь, підбирається тур чи самостійно розробляється маршрут. Часто це доводиться поєднувати з роботою. Тому набагато простіше, якщо частину документів можна отримати онлайн та не витрачати час на відвідування страхової компанії. До того ж менший ризик забути документ, адже шанс виїхати в подорож без телефону набагато нижчий.

Туристична страховка перебуватиме у зручному PDF-форматі, який за бажанням можна і роздрукувати. Така страховка найчастіше приходить на вказану адресу електронної пошти. Оформлення займає набагато менше часу, ніж створення класичної туристичної страховки в офісі. Потрібна мінімальна кількість інформації: дата та мета поїздки, країна, кількість людей, страхова сума. Оформлення онлайн передбачає створення страховки за п’ять хвилин, що дуже зручно.

ПРОМО