Дует з Прикарпаття зайняв дев’яте місце для України на Кубку світу зі стрибків з трампліна

Автор: Андрій Макітра

14 Січ, 2024 15:15

Прикарпатці Віталій Калініченко та Євген Марусяк фінішували на дев’ятому місці на етапі Кубка світу зі стрибків з трампліна “Super Team” у Польщі. Спортсмени представляли Україну.

Про це пише Галка з посиланням на “Ski Jumping”.

За це дев’яте місце Україна отримала 40 балів на рахунок в Кубок націй. Це перші залікові бали в сезоні.

Галка писала, що 22-річний прикарпатець з Криворівні Євген Марусяк у лютому 2023 року здобув чемпіонство на Континентальному Кубку світу зі стрибків з трампліна. Євген виконав стрибок на 135.5 м. та став першим серед українців хто переміг на цьому турнірі.

Також Євген Марусяк фінішував у Топ-20 (17 місце) на чемпіонаті світу зі стрибків з трампліна. Це найкращий результат в історії України.

Інший спортсмен – Віталій Калініченко родом з Ворохти. У 2021 році зайняв 10-е місце на етапі Континентального кубка в австрійському Інсбруку. Таким чином, Калініченко показав на той момент найкращий результат для України з грудня 2008 року, писала Галка.