Які фасон жіночих трусиків обрати на щодень?

03 Чер, 2024 07:29

Поділитись публікацією
Які фасон жіночих трусиків обрати на щодень?

Вибір зручного фасону жіночих трусиків визначається не лише візуальною естетикою. В першу чергу, у питанні спіднього потрібно обрати зручність та комфорт і лише потім – візуальну складову. В інтернет-магазинах можна купити жіночі труси яких завгодно фасонів, розмірів та кольорів, проте як обрати дійсно зручну модель на щодень? Давайте розбиратись разом.

Які фасони жіночих трусиків існують?

Попри велику кількість нових трендів та/або змін звичних фасонів база спіднього для жінок залишається незмінною. До класики моделей трусиків відноситься декілька типів крою, які носять 99% жінок у всьому світі.

Трусики сліпи

Сама базова база, що відома нам з дитинства. Вважається, що такий фасон є найзручнішим з усіх, що коли-небудь були вигадані дизайнерами та технологами з пошиття спіднього. Саме тому всі моделі дитячої білизни відшиваються саме у такому фасоні.

Трусики бразиліани

Модель родом з Латинської Америки з укороченними боковинами, які прикривають тильну частину та низьку лінію стегон, але залишають більше відкритої шкіри порівняно з класичними сліпами. Вони є чудовим компромісом між зручністю і відкритістю, і підходять для щоденного використання.

Трусики кюлот

Кюлоти відносно недавно з’явились на ринку і відразу завоювали популярність у жінок з широкими стегнами. Вони мають широку тильну частину та більше тканини по передній та задній частині, а також більш високу посадку на стегнах. Цей фасон ідеально підходить для тих, хто шукає більш закритих фасонів підтримки сідниць та живота, особливо під час фізичної активності або вагітності.

Трусики-шортики

Трусики-шортики мають більш прямокутну форму, яка покриває більшу частину стегон та низьку лінію талії. Цей фасон надає додаткову підтримку і комфорт. Надзвичайно зручна модель, що необов’язково має щільно прилягати до тіла (за аналогією з чоловічими боксерками)

А як щодо шкідливості стрингів?

Активні дискусії щодо моделі стринг та її похідних (Г-стрінги, Т-стрінги) точаться і досі. Є думка, що занадто вузька смужка тканини між сідницями негативно впливає на органи тазу і при постійному використанні може спонукати до розвитку деяких хвороб.

Проте цю теорію з роками як успішно доводили, так і успішно розбивали вщент. Вибір в плані фасону стринг залишається за вами, проте варто відзначити, що ця модель не має собі рівних у деяких випадках, наприклад:

  • занадто обтислого наряду з тонкої тканини, де можна одягнути або стринги з лазерною обробкою краю, або взагалі нічого, бо решта моделей буде давайти контур через тканину сукні;
  • для ряду спортивних змагань, танців та циркового мистецтва, де інша модель так само буде проступати контурами під обтислим трико чи лосінами.

До речі, фасон стринг і були придумані саме для працівників балету як єдиноможливе рішення для артистів, причому обох статей (і жінок, і чоловіків).

В цілому вибір фасону трусиків залежить від вашого особистого стилю, активності та зручності, яку ви шукаєте. Оберіть той, який найбільше підходить вашим потребам і дозволяє вам відчувати себе комфортно та впевнено кожен день.

Вікторія Котлярова,

https://www.intimo.com.ua/blog/author/viktoria-kotliarova