Не програв жодного сету: юний франківський теністист Марко Федорів переміг у турнірі в Рівному

Автор: Іра Блаженко

11 Сер, 2024 13:16

На початку серпня у Рівному відбувся теністий турнір. Івано-франківський тенісист Марко Федорів переміг у Відкритій першості Рівненської області.

Про це пише “Галка” з посиланням на Обласну Федерацію тенісу Івано-Франківська.

Турнір другої категорії серед хлопців до 12-ти років відбувся на початку серпня. На цих змаганнях представник клубу АСЕ зіграв чотири поєдинки, не програвши жодного сету.

У першій грі виграв з рахунком 6-1, 6-1, далі – 6-0, 6-1. Результат півфіналу – 6-1, 6-3. А у вирішальному матчі Марко здолав Данила Сушка з Черкас – 6-3, 6-1.