Футболісти Прикарпаття перервали безвиграшну серію – перемогли тернопільську “Ниву”

Автор: Макогін Святослав

11 Вер, 2024 19:15

11 вересня в матчі 6-туру Першої ліги гравці івано-франківського “Прикарпаття” вдома розгромно перемогли тернопільську “Ниву” з рахунком 3:0.

Про це пише “Галка”.

Іванофранківці відкрили рахунок вже на першій хвилині гри, коли з дальнього удару забив футболіст Владислав Бучакчийський. Голкіпер не зміг врятувати гостей. Ще до перерви Хома з меж штрафної пробив у дальній кут і подвоїв рахунок. Невдовзі Барчук головою підсумував результат першого тайму та загалом гри — 3:0. Це перша перемога івано-франківського “Прикарпаття” у цьогорічній Першій лізі. Футболісти змогли здобути її лише в матчі 6-го туру.

У понеділок, 16 вересня, іванофранківці гратимуть на виїзді проти “Епіцентру” в Кам’янець-Подільському.