Франківська тхеквондистка Ярина Костюк виборола “срібло” на турнірі у Сербії (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

14 Жов, 2024 21:48

З 11 по 13 жовтня в Сербії пройшов кваліфікаційний турнір з тхеквондо серед юніорів та кадетів. Франківка Ярина Костюк посіла на ньому друге місце.

Про це пише Галка з посиланням на спортивні новини Прикарпаття.

З 11 по 13 жовтня в місті Ніш у Сербії відбувся перший в історії сучасного олімпійського тхеквондо кваліфікаційний турнір серед юніорів та кадетів класу G3 до European Grand Prix.

У змаганнях взяли участь понад 600 спортсменів з різних країн, серед яких були представники Франківської області – члени збірної команди України серед юніорів та кадетів.

Срібну медаль та кваліфікацію на Гран-прі виборола франківка Ярина Костюк. Вона представляє ДЮСШ №1 Івано-Франківської обласної ради. Її тренерами є Уляна та Олександр Корсак.

Роман Годима у третьому поєдинку за вихід до півфіналу, поступився спортсмену з Греції, який згодом став переможцем у ваговій категорії. В результаті, Роман посів 5 місце. є

Він представляє Івано-Франківський спортивний ліцей. Тренери – Уляна та Олександр Корсак.