Іванофранківець “оподаткував” повій: отримав три роки умовно

Автор: Вадим Войтик

25 Тра, 2023 16:36

Поділитись публікацією
Іванофранківець “оподаткував” повій: отримав три роки умовно

Івано-Франківський міський суд встановив іспитовий строк тривалістю три роки чоловікові, винному у вимаганні коштів у місцевих повій. 

Про це йдеться у вироку від 22 травня 2023 р., який є в розпорядженні “Галки”. 

За матеріалами слідства, засуджений разом з іншим зловмисником, вступив у змову “направлену на вчинення вимагання грошових коштів у осіб, які надають послуги сексуального характеру у м. Івано-Франківську”.

19.04.2019 приблизно о 15 год 00 хв, попередньо домовившись по мобільному зв`язку про надання сексуальних послуг, чоловік приїхав до квартири з дівчатами.

“Після цього, погрожуючи застосуванням насильства та демонструючи дію електрошокера, почав вимагати з кожної грошові кошти по 1000 грн щодня. У разі відмови жінок від сплати вказаної суми він пообіцяв застосувати до них фізичне насильство”.

3 травня близько 12 год 00 хв, чоловік зустрівся з повіями поблизу «Квіткового ринку» по вул. Мельника в м. Івано-Франківську, де отримав від них 2 000 грн.

6 травні там же він отримав 4 000 грн, а 9 травня о 15 год 15 хв при отриманні коштів в сумі 6 000 грн був затриманий працівниками правоохоронних органів.

Чоловік в суді свою вину визнав повністю та уклав угоду зі слідством. 

Суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі на строк п`ять років без конфіскації майна. А на підставі укладеної угоди – звільнив від відбування призначеного основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю три роки.