У Коломиї судили пенсіонерку, яка продавала часник та гриби на тротуарі

Автор: Назар Боднарчук

11 Aug, 2022 19:59

Поділитись публікацією
У Коломиї судили пенсіонерку, яка продавала часник та гриби на тротуарі

Коломийський міськрайонний суд розглянув справу про адміністративне правопорушення про торгівлю з рук у невстановлених місцях.

Так суддя Ірина Третьякова розглянула матеріали справи про адміністративне правопорушення за ст. 160 ч. 1 КУпАП, яка надійшла від Коломийського районного відділу поліції щодо місцевої пенсіонерки, пише Галка.

Як йдеться у матеріалах постанови, 21 липня у Коломиї на площі Ринок жінка торгувала сушеними грибами та часником на тротуарі. За що і отримала протокол від працівників поліції.

Під час судового засідання пенсіонерка свою вину у вчиненні правопорушення визнала та щиро розкаялася. Пояснила, що раніше до адміністративної відповідальності не притягувалася та не знала, що торгівля в тому місці заборонена. В майбутньому торгувати в невстановлених місцях не буде.

Суддя, взявши до уваги усі факти, постановила звільнити пенсіонерку від адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 160 КУпАП за малозначністю вчиненого правопорушення та оголосити їй усне зауваження, а провадження у справі закрити.

На постанову суду протягом десяти днів з дня її винесення може бути подана апеляційна скарга до Івано-Франківського апеляційного суду через Коломийський міськрайонний суд.